Füsioterapeudi õpe nüüd ka Tallinnas

Füsioterapeudi õpe nüüd ka Tallinnas.
Füsioterapeudi õpe nüüd ka Tallinnas.

Täna avati talvine vastuvõtt Tartu Tervishoiu Kõrgkooli kahele rakenduskõrghariduse õppekavale: õe põhiõppe ja füsioterapeudi õppekavadele ning esmakordselt avab kõrgkool füsioteraapia eriala kursuse Tallinnas.

2019. aasta veebruaris avab Tartu Tervishoiu Kõrgkool füsioteraapia eriala kursuse Tallinnas, kuhu võetakse vastu 20 uut õppijat. Tegemist on osakoormusega ja tasulise õppega ning õppetöö hakkab toimuma kõrgkooli koostööpartneri Astangu Kutserehabilitatsioon Keskuse (Astangu 27, Tallinn) ruumides. Füsioterapeudi õpe kestab 4,5 aastat. Õe põhiõpe on täiskoormusega õpe ning õppetöö toimub Tartus, vastu võetakse 78 uut õppijat.

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppekorralduse osakonna juhataja Eve Müüri sõnul pakub kõrgkool kaasaegset õpikeskkonda ja praktikavõimalusi üle kogu Eesti. Praktikaid on võimalik sooritada ka välisriikides Erasmus+ programmi raames.

Kandideerimisdokumente saab esitada 3. detsembrist kuni 4. jaanuarini. Täpsem informatsioon: www.nooruse.ee/vastuvott

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.