Septembrist saab Tallinna piires netiapteegist ravimid kätte samal tööpäeval

Alates septembrist saabub Tallinna piires Apotheka netiapteegist tellitud apteegikaup koju või kontorisse juba samal tööpäeval. Lisaks on võimalik tellida saadetised ilma transporditasuta 70-sse Apotheka apteeki üle Eesti.

„Sama päeva kojuveo teenus sobib eelkõige neile Netiapteegi kasutajatele, kes soovivad ravimit kiiresti, ent ei saa kodust või kontorist välja minna,“ selgitas netiapteeki opereeriva Mustamäe Apteegi juhatuse liige Kadri Tammepuu.

„Kuid loomulikult ootame teenust kasutama ka neid külastajaid, kes soovivad kiirelt kasutada muid netiapteegis müügil olevaid tooteid šampoonist rasedustestini,“ lisas ta.  Et samal päeval pakk kätte saada, tuleb tellimus esitada tööpäeval enne kella 14. Reeglina jõuab saadetis kliendini enne kella 17.30.

Tammepuu sõnul on sooja vastuvõtu osaks saanud ka võimalus tellida saadetised ilma transporditasuta apteeki. „Netiapteegis on lisaks käsimüügi- ja retseptiravimitele mitu tuhat tervisetoodet kogu perele. Külastaja saab enda valitud ajal rahulikult nendega tutvuda, leida talle sobivad ning võtta pakk mugavalt vastu kodu lähedalt apteegist,“ lausus Tammepuu.  Täiendava põhjusena tellida saadetis netist tasuta apteeki toob Kadri Tammepuu välja ostu diskreetsuse- Netiapteegist on lihtne osta tooteid, mille küsimine võib ehk rahvarohkemal hetkel tavaapteegis piinlikkust tekitada.

Apotheka Netiapteek on ainuke internetikeskkond Eestis, millel on ravimite kaugmüügi õigus. Just nagu tavaapteegis, on ka netiapteegis külastajatel nõu küsimiseks reaalajas kättesaadavad erialase haridusega apteekrid.

Alates avamisest eelmise aasta novembris on Apotheka netiapteegi vahendusel sooritatud enam kui 10 000 tellimust.

Lisainfo:

Kadri Tammepuu

Mustamäe Apteegi juhatuse liige

73 71 612

Teate edastas:

Kristi Kirsberg

META suhtekorraldaja

52 86 684

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.