Tallinna Tervishoiu Kõrgkool avab sünnipäeval uue raamatukogu

Neljapäeval, 16. oktoobril tähistab Tallinna Tervishoiu Kõrgkool oma 74. aastapäeva ning avab pidulikult uue avaliku raamatukogu.

Lisaks raamatukogu avamisele toimuvad aastapäeval kõrgkoolis kõigile huvilistele avatud loengud nii Tallinnas kui Kohtla-Järve struktuuriüksuses.

Võimalik on kuulata loenguid näiteks depressiooniga toimetulemisest, teadusartikli publitseerimisest, anatoomiast, tegevusteraapiast või ämmaemanda tööst. Täpsem loengute ajakava on leitav kodulehelt (www.ttk.ee).

Kell 16.00 avatakse pidulikult Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Tallinna õppehoones (Kännu 67) uued raamatukogu ruumid. Lisaks kõrgkooli õppuritele ja töötajatele on avamisüritusele oodata kõrgkooli vilistlasi ja koostööpartnereid.

Seni kõrgkooli neljandal korrusel, seitsmest erinevast ruumist koosneva raamatukogu asemel on nüüd kõrgkooli esimesel korrusel kahekorruseline, kaasaegse avatud planeeringuga töö-, õpi-, uurimis- ja suhtluskeskkond.

Tegemist on erialaraamatukoguga, mis kogub, säilitab ja teeb raamatukogu kättesaadavaks tervishoiualased teavikud (hetkel 26191) ja andmebaasid.

Raamatukogu komplekteerib teavikuid vastavalt Tallinna Tervishoiu  Kõrgkoolis õpetatavatele erialadele. Raamatukogus on üle 26 000 eksemplari teaviku, mis on paigutatud avariiulitele.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool on rahvusvaheliselt tunnustatud tervise ja heaolu valdkonnas koolitust pakkuv riiklik rakenduskõrgkool. Kõrgkoolis saab õppida õenduse, tervisedenduse, farmatseudi, optometristi, hambatehniku, tegevusterapeudi, ämmaemanda ning kutseõppe erialasid.

 

Karit Kaasik, turundus-ja kommunikatsioonispetsialist

+372 50 40 729; karit.kaasik@ttk.ee

www.ttk.ee

 

 

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.