(Sisuturundus) EBSis alustab veebruaris arenguprogramm tervishoiu ja meditsiini valdkonna juhtidele

Programmi juhtivõppejõud on Ester Eomois.
Programmi juhtivõppejõud on Ester Eomois.

EBS Juhtimiskoolituse Keskus on koostanud mitmekülgse ja praktilise programmi tervishoiu ja meditsiini valdkonna juhtidele juhtimisalaste teadmiste ja oskuste arendamiseks. Valdkond on lai ja puudutab paljusid huvigruppe.

7. veebruaril 2017 käivitub programm juba kolmandat korda.

Tervishoiu valdkonna juhi arenguprogramm on mõeldud organisatsioonide ja ettevõtete esindajatele, kelle töö on seotud inimese tervisega – sealhulgas tervishoiu ja sotsiaalvaldkonna-, ravimifirmade esinduste-, erapraksiste ja riiklike tervishoiuasutuste üksuste-, meditsiiniteenuste ettevõtete-, uuringukeskuste-, apteegivaldkonna juhtidele, jt.

Programmi juhtivõppejõud on Ester Eomois, EBSi õppejõud, juhtimiskonsultant, rahvusvahelise kogemusega farmavaldkonna juhtimises.

Programmi teostamisel pannakse suurt rõhku praktikute kogemuste ärakasutamisele, kaasates koolituse läbiviijatena tunnustatud ja edukaid meditsiini ja tervishoiu valdkonna juhte ning eksperte. Lisaks teoreetilistele loengutele toimuvad kogu kursuse jooksul nii rühma- kui iseseisva töö vormis erinevate praktiliste ülesannete lahendamised.

Toimumise aeg ja koht: 07.02.2017-07.06.2017 (igal kuul toimub üks kahepäevane moodul); EBS Juhtimiskoolituse Keskus, Tallinn, A. Lauteri 3.

Tutvu programmi sisu ja ajakavaga: www.ebs.ee/tervishoiujuhile

Programmis osalenu tagasiside:
Kaire Rääk, M Sc, GSK Estonia: "Ootus programmile oli kõrge, seda just valikus olevate lektorite nimesid silmates ning paljutõotavat kava kiigates. Ma ei pidanud pettuma, kvaliteet oli stabiilselt kõrge. Kursuse oluliseks osaks on ka osalejad, nende võimalused ja valmisolek diskussiooniks. Suur pluss kogu programmi juures oli ka see, et usinad õppurid olid tervishoiuvaldkonna eri nurkadest ning grupp oli parajalt suur – sai jagada kogemusi ning mõista väljakutseid, millega erinevad „mängijad" tervishoiusektoris kokku puutuvad.
Siinkohal ka minu soovitus kõigile, kes toimetavad tervishoiuga kokkupuutuvas (või kasvõi seda riivavas) valdkonnas - kuna eesmärgid on meil samad, kogemuste jagamine lektorite eestvedamisel mitmete nurkade alt, viib ainult edasi."

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Kas alternatiivmeditsiin peaks olema Eestis rangemini reguleeritud?

  • Jah
    76% (29)
    76% (29)
  • Ei
    24% (9)
    24% (9)

Vastanuid: 38

Valdkonna tööpakkumised

VILJANDI HAIGLA otsib JUHATUSE LIIGET

Tammiste Personalibüroo OÜ

30. juuni 2018

Meditsiini­uudised

12. juuni 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

mai 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

mai 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.