Kontakt

Kadi Heinsalu

Kadi Heinsalu
Peatoimetaja
E-mail: kadi.heinsalu@aripaev.ee

Triin Tabur

Triin Tabur
Ajakirjanik
E-mail: triin.tabur@aripaev.ee

Violetta Riidas

Violetta Riidas
Toimetaja
E-mail: violetta.riidas@aripaev.ee

Siret Trull

Siret Trull
Ajakirjanik-toimetaja
E-mail: siret.trull@aripaev.ee

Liina Valt

Liina Valt
Tellimisnõustaja
E-mail: liina.valt@aripaev.ee

Karin Tamm

Karin Tamm
Meditsiiniuudiste sündmuse juht
E-mail: karin.tamm@aripaev.ee

Helina Ivanova

Helina Ivanova
Meditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuht
E-mail: helina.ivanova@aripaev.ee

Vivian Berg

Vivian Berg
Müügijuht
Lapsehoolduspuhkusel

Triinu Rask

Triinu Rask
Meditsiiniuudiste müügi-arendusjuht
Lapsehoolduspuhkusel


Kõik Äripäeva kontaktid >

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

MEDICUM otsib PEREARSTI / ABIARSTI, PEREMEDITSIINI RESIDENTE, KODUÕDE

Medicum Tervishoiuteenused AS

07. juuni 2018

Meditsiini­uudised

15. mai 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

mai 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

mai 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.