Kontakt

Kadi Heinsalu

Kadi Heinsalu
Peatoimetaja
E-mail: kadi.heinsalu@aripaev.ee

Triin Tabur

Triin Tabur
Ajakirjanik
E-mail: triin.tabur@aripaev.ee

Violetta Riidas

Violetta Riidas
Toimetaja
E-mail: violetta.riidas@aripaev.ee

Siret Trull

Siret Trull
Ajakirjanik-toimetaja
E-mail: siret.trull@aripaev.ee

Vivian Berg

Vivian Berg
Müügijuht
Lapsehoolduspuhkusel

Liina Valt

Liina Valt
Tellimisnõustaja
E-mail: liina.valt@aripaev.ee

Triinu Rask

Triinu Rask
Meditsiiniuudiste müügi-arendusjuht
E-mail: triinu.rask@aripaev.ee


Kõik Äripäeva kontaktid >

Küsitlus

Kas Rain Laane on haigekassa juhiks hea valik?

  • Jah
    70% (23)
    70% (23)
  • Ei
    30% (10)
    30% (10)

Vastanuid: 33

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

10. oktoober 2017

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

september 2017

Laadi PDF

Tervise­uudised

september 2017

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.