Mikk Jü­ris­son asus töö­le MSD Skan­di­naa­via­maa­de tu­run­dus­di­rek­to­ri­na

Ala­tes 1. maist on Merck, Sharp Doh­me (MSD) Bal­ti­maa­de piir­kon­na juht Mikk Jü­ris­son ni­me­ta­tud MSD Skan­di­naa­via­maa­de tu­run­dus­di­rek­to­riks, tea­tas ra­vi­mi­fir­ma Ees­ti esin­dus.

Ala­tes 1. maist on Merck, Sharp amp; Doh­me (MSD) Bal­ti­maa­de piir­kon­na juht Mikk Jü­ris­son ni­me­ta­tud MSD Skan­di­naa­via­maa­de tu­run­dus­di­rek­to­riks, tea­tas ra­vi­mi­fir­ma Ees­ti esin­dus.
 
Jü­ris­so­ni töö­koht asub Os­los, te­ma vas­tu­tus­piir­kon­naks on Skan­di­naa­via ja Ii­ri­maa. Or­ga­ni­sat­sioo­ni suu­ru­seks Skan­di­naa­via­maa­des on pres­si­tea­te ko­ha­selt um­bes 1000 töö­ta­jat.
 
Mikk Jü­ris­so­ni sõ­nul on Merc­ki Skan­di­naa­via­maa­de piir­kond töö­ko­ha­na mo­ti­vee­riv sel­le­tõt­tu, et siin viiak­se lä­bi suur osa Merc­ki tea­du­suu­rin­gu­test, ees­kätt sü­da­me-ve­re­soon­kon­na hai­gus­te ra­vi­mi­se ees­mär­gil. Li­saks toi­mu­vad uu­rin­gud dia­bee­di, pa­pil­loo­mi­vii­ru­se ja mit­me­te teis­te hai­gus­te vald­kon­nas.
 
Jü­ris­son on lõ­pe­ta­nud Tar­tu Üli­koo­li, töö­ta­nud Tal­lin­nas ja Tar­tus las­te­neu­ro­loo­gi­na. 1994. aas­tal asus ta juh­ti­ma MSD Ees­ti tööd ning 1996. aas­tast töö­tab ta MSD Bal­ti­maa­de ju­hi­na.
 
Ta on õp­pi­nud Hen­ley Juh­ti­de Kol­led­žis Ing­lis­maal ning Har­var­di juh­ti­mis­kur­sus­tel. Sü­gi­sest asub Jü­ris­son end täien­da­ma Lon­do­nis tea­dus­ma­gist­ran­tuu­ris ter­vis­hoiu juh­ti­mi­se alal, öel­dak­se pres­si­tea­tes.

 
MU

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.