Toomas Teini koha saab TÜKi nõukogus Maret Maripuu

Sotsiaalminister Jaak Aab vahetab SA Tartu Ülikooli Kliinikumi
nõukogus reformierakondlase Toomas Teini samasse erakonda kuuluva
Maret Maripuu vastu- kuid ei taha seda seostada Teini
baariskandaaliga.

Sotsiaalministeerium teatel oli minister lehe trükkimineku ajaks sellekohase korralduse juba teinud- kuid käskkiri polnud veel allkirja saanud.

BNSi teatel ei tahtnud Aab Teini väljavahetamist otseselt seostada Teini ja tema erakonnakaaslase Peep Aru hiljutise skandaaliga Tallinna baaris VS. “See on teatud kokkulepe-” ütles ta- viidates- et otsus on pigem seotud valitsuse vahetusega.

Kui Tein baariskandaali tõttu riigikogu liikmestaatusest ning mitmest muust nõukogu kohast ilma jäi- ütles kliinikumi nõukogu esimees Tiiu Aro- et Teini kliinikumi nõukogust tagasikutsumise otsus on ministri teha.

“Toomas Tein on nimetatud nõukogu liikmeks riigi esindajana sotsiaalministri poolt. Tema kuulumise või mittekuulumise nõukogu koosseisu otsustab sotsiaalminister-” ütles Aro tollal BNSile.

Kliinikumi põhikirja kohaselt saab nõukogu liikme määranud isik vastava liikme tagasi kutsuda- kui see kahjustab oma tegevuse või tegevusetusega kliinikumi või ei ole võimeline osalema nõukogu töös.

<br /><strong>MU</strong>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.