TSITAATE

"Valisin meditsiini triviaalsel põhjusel nagu tüdrukud
tollel ajal ikka: mu suur boyfriend tuli
arstiteaduskonda.”
Anneli Kannus-

Tartu meditsiinikooli direktor- kes 1990. aastal lõpetas sama kooli
velskrina. (Tartu Postimees- 31.05.2005)

<br /><strong>"Kui viljakuse langus jätkub Euroopas praeguse tempoga- on näiteks kõik valged pariislased aastaks 2060 viljatud ja Prantsusmaa pealinn muutub paratamatult araablaste kantsiks. Sünge pilt.”<br /></strong>Kristo Ausmees-<br /> SA TÜK androloogiakeskuse meestearst (Virumaa Teataja- 2.06.2005)

<br /><strong>"Sotsiaalminister külvab lausa kamaluga uusi ja üha hullemaid ideid- kuidas patsientide käest rohkem raha haigekassa augu täitmiseks saada. Tõenäoliselt tõstavad nii mõnedki mõttevälgatused valitsuspartneritel lausa juuksed püsti.”<br /></strong>Aivar Reinap-<br /> Postimehe majandustoimetuse juhataja (Postimees- 1.06.2005)

<br /><strong>"Kui mõni maakond arvab- et sünnitusabi on seal vajalik- aga haigekassa leiab- et sünnitajaid on vähe ja teenus läheb kalliks- siis las maavalitsus maksab juurde.”<br /></strong>Peeter Mardna-<br /> Tervishoiuameti järelevalveosakonna juhataja (Pärnu Postimees- 1.06.2005)

<br /><strong>"See- et meie rahva tervis nii viletsas seisus on- oli minule ka halvaks üllatuseks. Ilmselt olin niivõrd tervishoiule keskendunud.”<br /></strong>Ivi Normet-<br /> sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler- end. ministeeriumi tervishoiuosakonna juhataja (Hippokrates- mai 2005)

<br /><strong>"Kui mees tuleb mõne ettepanekuga- siis on see konkreetne. Nendega  on lihtsam läbirääkimisi pidada. Naine hakkab lihtsalt ootamatult nutma.”<br /></strong>Merike Martinson-<br /> Tallinna lastehaigla juhatuse esimees (Äripäeva lisaleht “Juhtimine”- mai 2005)

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.