Järvamaa haigla töötajad pidasid Sääritsal seminari

Järvamaa haigla läks suvepuhkustele vastu töiselt – korraldasime suveseminari Peipsi järve kaldal Sääritsal, kus tegime kokkuvõtte poolaasta töötulemustest ja vaatasime läbi 2005. aastaks planeeritud tegevused ja arengusuunad.

Järvamaa haigla läks suvepuhkustele vastu töiselt - korraldasime suveseminari Peipsi järve kaldal Sääritsal- kus tegime kokkuvõtte poolaasta töötulemustest ja vaatasime läbi 2005. aastaks planeeritud tegevused ja arengusuunad.

Suveseminari sissejuhatava ettekandega esines külalisena Eesti Haigekassa juhatuse liige Arvi Vask- kes andis ülevaate haigekassa rahastatavatest tervishoiuteenustest- planeeritavatest kulupõhistest hindadest ning Eesti tervihoiupoliitika hetkeseisust ja suundadest.

Osakonnajuhatajate ja vanemõdede küsimustest tekkis diskussioon- mis andis üheselt mõistetavaid vastuseid paljudele küsimustele. Järvamaa haigla oleks suuteline osutama tervishoiuteenuseid palju suuremas mahus ja enamatel erialadel- kui leping haigekassaga ja üldhaigla staatus seda täna võimaldab.

Diskussiooni tulemina kinnitus teadmine- et patsientide nõudlus tervishoiuteenuse järele on suurem kui praegu riiklikult planeeritud rahastamine.

Seminari teine ettekanne oli Järvamaa haigla peaarstilt Andres Müürsepalt- kes analüüsis 2005. aasta esimese poolaasta tööd ja andis ülevaate haigla visioonist- planeeritud tegevustest ning arengusuundadest.

Suurt tähelepanu pöörame ka edaspidi ravitegevuse kvaliteedi arendamisele: suurendame ambulatoorse ja päevaravi osatähtsust- võtame kasutusele uusi ravimeetodeid. Arendame koduõendus-hooldusteenust ning rehabilitatsiooniteenust. Kavas on luua valuravi- diabeedi ja suitsetamisest loobumise kabinetid. Sugugi väiksema tähtsusega pole meditsiinipersonali teadmiste tõstmine. Hoiame ja arendame häid suhteid koostööpartneritega. Eelnev loetelu on vaid üks osa tulevikuplaanidest.

Tuulise suveõhtu jätkuks oli lõbus grillipidu ägeda lauatennisevõistluse- naiste käesurumise ja muude murumängudega- mis kestsid koidikuni.

<br /><strong>JÜRI MÄNNISTE<br /></strong>AS Järvamaa Haigla ravijuht

 

 

<strong><u>Järvamaa haigla visioon:</u></strong>

* Järvamaa haigla seostub kõrge ravikvaliteedi- hea hoolduse- usaldusväärsuse ning uuendusmeelsusega.<br /> * Toimub pidev arendustegevus. Haiglas töötavad oma erialal pädevad töötajad- kelle jaoks haigla on prestiižne- meeskonnatööd toetava keskkonnaga- motivatsioonisüsteemiga organisatsiooon.<br /> * Järvamaa haigla toimib tõmbekeskusena patsientidele- personalile- perearstidele ja kõigile tervishoiuteenust pakkuvatele koostööpartneritele.<br /> * Järvamaa haigla püüdleb järgmiste märksõnadeni: kompleksne teenus- kvaliteet- usaldus- delikaatne isikukeskne suhtumine- arenev- avatud.<br /> * Järvamaa haiglal on kindel majanduslik positsioon- tasakaalus eelarve- konkurentsivõimeline töötasu- struktuur selgete ja kindlate rolli-jaotustega.<br /> * Järvamaa haigla on kaasaegse info- ja juhtimissüsteemiga tervishoiuasutus.<br /> * Järvamaa haigla on konkurentsivõimeline tööandja Järvamaal ja kogu Eesti tervishoiusüsteemis.

<em>Allikas: Järvamaa haigla</em>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.