Euroliit küsib raha tagasi

Sotsiaalministeerium peab Euroopa Liidu antud abist tagasi maksma kolm miljonit krooni, otsustas valitsus möödunud neljapäeval.

Sotsiaalministeerium peab Euroopa Liidu antud abist tagasi maksma kolm miljonit krooni- otsustas valitsus möödunud neljapäeval.

Ministeeriumi avalike suhete juht Mart Soonik selgitas- et ühel juhul nõuab Euroopa Komisjon tagasi välisabi programmi raha- mille eest osteti vajalik inventar Tartusse planeeritud rehabilitatsioonikeskuse tööks. Kuid Tartu linnavalitsuse vastuseisu tõttu jäi keskus rajamata ning varustus viiakse ravi- ja rehabilitatsioonikeskustesse Sillamäele- Jõhvi ja Kohtla-Järvele.

Teise projekti puhul eksis Eesti pool lepingupartneri valikul protseduurireeglite vastu. Kohus mõistis riigihanke komisjoni liikme süüdi tööturuameti kodulehe ning Sybase baastarkvara tarne- ja hoolduslepingu sõlmimise korraldamises poja firmale kokku 1-5 miljoni krooni ulatuses- selgitas Soonik.

Vaatamata korruptsiooniseaduse rikkumisele on tööturuamet tänaseks välja töötanud riigi töövahendusportaali- mis oligi selle projekti eesmärgiks- kinnitas Soonik.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.