Kaks foorumit teineteise järel

Septembris tuleb Tallinnas Salme kultuurikeskuses IV Tervishoiufoorumi, paar kuud hiljem leiab sealsamas aset Tervisefoorum 2005.

Septembris korraldab OÜ Hillside Events Tallinnas Salme kultuurikeskuses IV Tervishoiufoorumi- paar kuud hiljem leiab sotsiaalministeeriumi ja Maailma Terviseorganisatsiooni eestvedamisel sealsamas aset Tervisefoorum 2005. Tervishoiupoliitiliste suurürituste korraldajad foorumite lähestikku toimumises probleemi ei näe.

Osaühingu Hillside Events juhatuse liige Alo Reintam ütles- et nemad panid 8. septembril peetava tervishoiufoorumi aja paika juba aasta algul ja lähtusid sellest- et ka möödunud aastal toimus foorum septembrikuus.

Mitut tervishoiupoliitilist foorumit aastas Eesti auditoorium vastu suudab võtta?

Reintami arvates on Eesti tervishoius probleeme nii palju- et mida rohkem räägitakse- seda laiem kõlapind saavutatakse ja seda parem. Kaks-kolm suurüritust aastas pole tema sõnul palju.

Tervishoiufoorumi osalustasu kohta ütles Reintam- et konverentside-seminaride praeguse hinnataseme juures on see soodne.

Tervishoiu sõbra tiitlit jagav Tervishoiufoorum toimus eelmisel aastal 9. septembril ja ministeeriumi perefoorum 4. novembril.

Sotsiaalministeeriumi teavituse peaspetsialist Kati Varblane (Ellandi) ütles- et tervisefoorum on ühtlasi sotsiaalministeeriumi tavapärane aastakonverents ja selle toimumisaja otsustasid nad kevadel- mil nad ei olnud septembrikuisest tervishoiufoorumist kuulnud.

Kui üle-eelmisel aastal korraldas sotsiaalministeerium tööfoorumi ja eelmisel aastal perefoorumi- siis tänavu tuleb tervisefoorum.

Varblase hinnangul võimaldavad kaks suhteliselt lähestikust konverentsi inimestel valida- kuhu minna. “Selles ei ole midagi halba-” sõnas Varblane. Tema jutu järgi on tervisevaldkonna suurkonverentsidele seni publikut jätkunud ja osavõttu vähendada see ei tohiks.

Tervisefoorumi korraldamiseks eraldas sotsiaalministeerium 400 000 krooni.

<br /> MALLE TOOMISTE<br /><a href="mailto:malle@mu.ee">malle@mu.ee</a>

 

<strong><u>Foorumid</u></strong>

<strong>IV Tervishoiufoorum 2005:<br /></strong>* 8. september 2005<br /> * Tallinnas Salme kultuurikeskuses<br /> * Esialgne ajakava: 9.30-19.30<br /> * Esinejaid:<br />    - Andra Veidemann-<br />    - Maris Jesse-<br />    - Andres Kork-<br />    - Ants Nõmper-<br />    - Pille Ilves-<br />    - Bernd Knof (eraravikindlustus)-<br />    - Arvydas Packauskas (IMS Health)-<br />    - Kate Tillet (ABPI Board) jt.<br /> * Külalislektorid tõlkega.<br /> * Osalustasu 690 kr (sh käibemaks)<br /> * Korraldaja: OÜ Hillside Events

<strong>Tervisefoorum 2005:<br /></strong>* 24. november 2005<br /> * Tallinnas Salme kultuurikeskuses<br /> * Esialgne ajakava: 9.15-17<br /> * Esinejaid:<br />    - Raul-Allan Kiivet-<br />    - Siiri Oviir-<br />    - Andres Metspalu-<br />    - Maarike Harro-<br />    - Ivi Normet-<br />    - Anu Toots-<br />    - Nata Menabde ja Joseph Kutzin (WHO) jt.<br /> * Osalustasu 200 kr (sh käibemaks)<br /> * Korraldajad: sotsiaalministeerium ja WHO (Tallinna Konverentsid Grupp OÜ)

<em>Allikas: MU</em>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.