Lastehaigla aina uueneb

Tallinna lastehaigla avas 12. augustil pidulikult
kirurgiakliiniku- milles viimati lõppes kirurgiaosakonna remont-
teatas haigla kommunikatsioonijuht Tiina Eier. Septembri lõpuks
peaksid valmima ägedate respiratoorsete haiguste osakond- maja
fassaad- parkimisplatsi laiendus ja personali olmeruumid ning siis
on  Tallinna lastehaigla valmis.

Dr Orm Porosaare juhitava kirurgiakliiniku operatsiooniplokk renoveeriti 1994. ja 1995. aastal ning ortopeedia ja kõrva-nina-kurguosakond möödunud aastal.

Viimati uuendatud kirurgiaosakond on SA Tallinna Lastehaigla juhatuse esimehe Merike Martinsoni juhitud 16. renoveerimisprojekt.

Kogu kirurgiakliiniku ümberehitus ja remont läksid maksma kuus miljonit krooni- heategevusvahenditest saadud 750 000 krooni investeeriti osakonna sisustusse ja aparatuuri. Koos kuue intensiivravivoodiga- mis teenindavad kogu kirurgiakliinikut- on avatavas osakonnas 25 kohta.

Kirurgiaosakonna uuendamisega saavad lapsed ning nende vanemad ideaalsed olme- ja hügieenitingimused- edastas Eier. Osakonna ajakohastamine võimaldab parandada operatsioonijärgset jälgimist ja ravi kvaliteeti: on loodud tingimused kiiremaks paranemiseks ja operatsioonijärgsete tüsistuste vältimiseks. Renoveerimine parandab oluliselt õdede ja arstide töötingimusi. Tallinna lastehaigla lastekirurgia osakond on kõrgema etapi keskus kõigile Eesti põhjaregioonis elavatele lastele.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.