TSITAATE

"Meie käive on üks miljard ja seal pole asja- mida saab
osta alla 300 000 krooni. Olgu see siid- marli- vatt - kõik
ületavad riigihankepiiri. Olgem ausad- me hangime ka tualettpaberi
riigihankega.”
Toomas Vilosius-

Põhja-Eesti Regionaalhaigla juhatuse liige- selgitades- et haigla
ei ole lihtsalt jõudnud kõigil seaduses ette nähtud juhtudel
riigihanget korraldada (SL Õhtuleht- 26.07.2005)

 

<strong>"Ma soovin- et perearst ajaks selja sirgu ja ütleks- et tema on ka inimene. Suvel soovitan end välja puhata ja sügisel- peale puhkust- ei tohi lasta elul endale pähe astuda.”<br /></strong>Anneli Kalle-<br /> Tallinna perearst (Perearst- juuli 2005)

 

<strong>"Üheksakümnendate aastate keskpaigas uskusin- et joodikud- vaesed ja viletsad kaovad ära seoses ühiskonnakorralduse paranemisega. Täna võime öelda- et olukord pole karvavõrdki paranenud.”<br /></strong>Ago Kõrgvee-<br /> Tartu Ülikooli kliinikumi anestesioloogia- ja intensiivravi kliiniku erakorralise meditsiini osakonna juhataja (Terviseleht- 2.08.2005)

 

<strong>"Eestis on peamine meetod illegaalsete ja võltsitud ravimite eest hoidumiseks osta ravimeid apteegist.”<br /></strong>Alar Irs-<br /> Ravimiameti peadirektori asetäitja (Postimees- 2.08.2005)

 

<strong>"Tuttav rääkis- et kui tunneb tööl end närvis olevat- hangib kuskilt küpse tomati ja torkab näpud sellesse. Ütles- et kohe hakkab kergem.”<br /></strong>Maris-<br /> kontoritöötaja- stressi maandamisest (Eesti Päevaleht- 8.08.2005)

 

<strong>"Soovin sedagi- et minister [Jaak] Aabil oleks tervishoius vähem segajaid kui tema eelkäijal. Sotsiaalminister Marko Pomerantsil oli hulk “abilisi”- kes kõik mingit oma asja ajasid.”<br /></strong>Eiki Nestor-<br /> Riigikogu liige- Sotsiaaldemokraatlik erakond (Postimees- 8.08.2005)

 

<strong>"Terviseturismis on tähtis- et ei pingutaks üle ega muutuks tehaseks- selliseid on ka Eestis mõned.”<br /></strong>Peeter Kukk-<br /> OÜ Viimsi Tervis tegevjuht ja üks omanikke (Äripäev- 3.08.2005)

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.