Perearstid panid keha tööle

Järgmised talve- ja suvepäevad korraldavad võidukad Tallinna piirkonna perearstid.

Perearstide seekordsed suvepäevad möödusid sportlikus vaimus Otepää külje all Annimatsil. Kakssada perearsti pidasid pori trotsides võistlusi ning õhtu lõpuks suutsid lausa päikese välja võluda.

Seekordsed perearstide suvepäevad olid järjekorras juba kuuendad. Eesti Perearstide Seltsi esimehe Madis Tiigi katse üles lugeda neid osalejaid- kes on osa võtnud kõikidest suvepäevadest- sai tulemuseks kõigest mõned aktiivsed perearstid. Siiski on suvepäevadel oma kindel ja aktiivne osalejaskond- kes selgi korral mängudest ning spordivõistlustest osa võtsid.

Nagu näitas suvepäevade avarivi- olid kõige arvukamalt esindatud Tallinna ning Ida-Virumaa piirkond. Ja loomulikult oli piirkondi- mis jäid täiesti esindamata või kust oli kõigest mõni osaleja. Nii tekkisidki võistluste käigus sujuvalt ühinenud võistkonnad nagu Elva-Tartu või Saue-Viljandi.

<strong>Märksõna - sportlik<br /></strong>Annimatsi suvepäevade märksõnaks oli tänavu kindlasti “sportlik”. Varasemalt on perearstid suvepäevadel arutanud ka aktuaalseid probleeme või kutsunud külalislektoreid- kuid sel korral otsustati tõsised teemad kõrvale visata ja end niisama välja puhata.

Teatevõistlused- võrkpalliturniir- saun ja õhtune kontsert andsid selleks ka suurepärase võimaluse. Paljud osalejad läksid koju kotitäie poriste riietega- sest võiduhimu oli nii suur- et võistluste käigus kukuti küll kõhuli- küll selili - peaasi- et esimeseks tulla.

Kõrvaltvaatajaile oligi naljakaim vahest see- kui perearstid ühe teatevõistluse käigus orientatsiooni ning tasakaalu kaotades risti vastupidises suunas jooksma hakkasid.

Sportimisele lisaks pakkusid kohapeal võistluste ja mängudega tegevust ka ravimifirmad- kes seekord küll üht ühist võistkonda välja ei suutnud panna.

<strong>Rauno Pehka andis kontserdi<br /></strong>Et suvepäevad siiski vaid füüsiliseks katsumuseks ei jääks- oli kohale kutsutud spordiga kuulsust kogunud Rauno Pehka- kes nüüd on uue väljakutse leidnud hoopis muusikas. Annimatsil esitatud kontsert oli täiesti võrdväärne naabruses toimuva Leigo järvemuusikaga- sest ka Pehka esinemine toimus järve kaldal- publik istus järve peal purdel. Oma annuse romantikat lisas see- et õhtu saabudes oli taevas suhteliselt selgeks löönud ja kohalviibijad said isegi päikeseloojangut nautida.

Nagu aastate jooksul traditsiooniks saanud- on kõige võidukamal piirkonnal kohustus võtta üle järgmise ürituse korraldamine. Tallinna piirkond oma sportlike peredega oli sel korral ülekaalukalt võidukas- viies koju mitu esikohta. Tallinn oli ühtlasi ainuke piirkond- mida esindas kaks võistkonda.

<strong>Tallinn nii talvel kui suvel<br /></strong>Tallinna Perearstide Seltsi juhatuse liikme Diana Ingeraineni sõnul ootab Tallinna perearste ees toimekas hooaeg- kuna lisaks talvepäevadele on nende korraldada nüüd ka järgmised suvepäevad.

Suvepäevalised lahkusid pühapäeval Annimatsilt hea tujuga - hoolimata niiskest ilmast ja poristest riietest. Tsiteerides üht osalejat: suvepäevade näol oli tegemist nagu suure pere kokkutulekuga.

<br /><strong>PILLE-MAI HELEMÄE<br /></strong>Celsius Healthcare OÜ

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.