Glaxo sõidutab perearste

Tänavu tegevust alustanud GSK Perearstide Täiendamise
Sihtasutuse nõukogu aitab korraldada Tartus perearstide konverentsi
ja enne seda sõidutab perearstid Riiga konverentsile.

GSK Perearstide Täiendamise SA juhatuse liige- GlaxoSmithKline Eesti OÜ äriüksuse juht Gennadi Nikolajev ütles- et nõukogu jagas augustikuisel koosolekul perearstidele toetusi kokku 113 000 krooni eest.

Näiteks otsustas nõukogu toetada Tartus 20.-23. oktoobrini toimuva EGRPNi (European General Practice Research Network) sügiskonverentsi korraldamist 35 000 krooniga- et saaks tasuda välislektorite sõidukulud ning kümne perearsti ja 20 peremeditsiini residendi osalemistasu.

Peremeditsiini teadurid Anneli Rätsep ja Ruth Kalda said kumbki 7000 krooni ettekande esitamiseks WONCA EUROPE 2005 konverentsil- mis toimus 3.-7. septembrini 2005 Kos’i saarel Kreekas. Samuti toetati 14 perearsti osalemist sellel konverentsil.

Lisaks otsustas nõukogu ligi 15 000 krooniga organiseerida Eesti perearstide ühissõidu 6.-8. oktoobrini Riias toimuvale Balti peremeditsiini konverentsile. Riia konverentsi sõitu organiseeriv Tartu linnaarst Sirje Kree avaldas nädal tagasi lootust- et 45-kohaline buss saab täis- kuigi siis oli veel vabu kohti.

GSK Perearstide Täiendamise SA annab 5000-20 0000 krooni suuruseid stipendiume Eestis töötavatele perearstidele- peremeditsiini residentidele ja doktorantidele erialaseks täienduskoolituseks või osalemiseks rahvusvahelisel erialasel konverentsil.

<br /> Nõukogu pole taotluste esitamise tähtaegu seadnud ja vaatab laekunud taotlused läib neli korda aastas. Sihtasutuse nõukogusse kuuluvad prof. Heidi-Ingrid Maaroos- perearstid Kaja Arbeiter- Sirje Kree ja Külvi Peterson.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.