Õdesid huvitab intensiivravi

7. ja 8. novembril on sisseastumisvestlused Tartu Tervishoiu
Kõrgkoolis õdede erialast tasuta koolitust saada soovivatele
kõrgharidusega õdedele.

Õppurid saavad aastaga kitsama eriala europrojekti raames ja lõpetavad detsembris 2006. Europrojektiga “Õdede erialase koolituse arendamine” ehk ÕEK- mille eestvedaja on Tartu Tervishoiu Kõrgkool ja projektijuht Kersti Viitkar TÜ kliinikumist- saab õppida kliinilist õendust- intensiivõendust- terviseõendust ja vaimse tervise õendust.

Sooviavaldusi laekus kokku 120: intensiivi 50- kliinilisse õendusse 34- terviseõendusse 18 ja vaimse tervise õendusse 18- ütles Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppeprorektor Anneli Lorenz. Et igale erialale võetakse vastu 30 õde- siis oli terviseõenduse ja vaimse tervise õenduse erialale lisavastuvõtt 4. novembrini.

Õppetöö hakkab toimuma sessioonidena läbi aasta- igal kuul üks nädal. Praktikat saavad õppurid 400 tundi.

Projekti koostööpartnerid on Eesti Vabariigi Sotsiaalministeerium- Tallinna Tervishoiu Kõrgkool- Eesti Õdede Liit ja Tartu Ülikool.

Lähipäevadel- 9. ja 10. novembril toimub sarnane vestlusvoor õdede erialase koolituse soovijatele Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis- kuigi sooviavaldusi kogus ja lõppdokumendid vormistab Tartu Tervishoiu Kõrgkool.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.