Arstid võivad tervishoiupoliitikale kaasa aidata ankeediga

Uuringu Arst 2005 vastamisprotsendiks võiks arstide aktiivse vastamise korral kujuneda 75%, ütles Eesti arstide rahulolu-uuringute algataja, sotsiaalministeeriumi tervishoiupoliitika juht Alar Sepp.

Uuringu Arst 2005 vastamisprotsendiks võiks arstide aktiivse vastamise korral kujuneda 75%- ütles Eesti arstide rahulolu-uuringute algataja- sotsiaalministeeriumi tervishoiupoliitika juht Alar Sepp.

Uuringu Arst 2005 postiküsitluse teeb sotsiaalministeeriumi antud projektina Tallinna tehnikaülikool- kes on saatnud uuringu valimisse kuulunud arstidele küsimustikud juba novembrikuu algul.

Esimese ringiga tagastasid täidetud ankeedi 340 arsti. Teist korda saadetakse küsimustik detsembrikuu alguses ainult neile arstidele- kes esimesel ringil ei ole vastanud. Järelringiga oodatakse veel umbes 300 arsti vastuseid- teatas Sepp.

Kokku loodetakse saada kolme ringiga umbes 1000 kasutamiskõlblikku ankeeti ja vastamisprotsendiks 75%.

Alar Sepp palub arstidel- kes on diplomeeritud aastatel 1982-2001 ja saanud ankeedi- sellele kiiresti vastata. “Ankeedi täitmiseks on mõjuv põhjus: teie vastused aitavad kaasa tervishoiupoliitika parendamisele-” kinnitas Sepp nende poole pöördudes.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.