TSITAATE:

"Tundub- et inimesed ravimite pealt kokku ei hoia.
Parima hoolitsuse märk on uusima ja kalleima ravimi
ostmine.”

Meelis Angerma-<br /> SEB Ühispanga Fondide fondijuht-analüütik (Eesti Ekspress- 24.11.2005)

 

<br /><strong>"Praktikuna arvan- et on petlik lootus- et kodutu orienteeruks perearstides ja haiglates ning läheks ennast kuskile perearstile arvele võtma- alkohol on tema eluga väga tugevalt seotud ja meditsiinilise abi vajadus tekib tal sageli kuskil trepikojas- tänaval või politseis. Kodutud jäävad kuni aegade lõpuni kiirabi patsiendiks.”<br /></strong><br /> Raul Adlas-<br /> Tallinna kiirabi peaarst- ei usu- et haigekassakaart oluliselt ravikindlustuseta [kodutute] inimeste probleeme lahendaks. (Eesti Päevaleht- 26.11.2005)

 

<br /><strong>"Sama tunne nagu ka teistel inimestel Eestis - olla või mitte.”</strong>

Igor Sobolev-<br /> Eesti HIV-positiivsete inimeste võrgustiku juhatuse esimees- vastates küsimusele “Mis tunne on olla HIV-positiivne Eestis?” (Eesti Päevalehe lisa Tervis- 25.11.2005)

 

<br /><strong>"Kõik tahavad tervishoiusüsteemilt kolme asja: et see oleks tasuta või peaaegu tasuta- väga kvaliteetne ning kättesaadav kohe- kui seda vajatakse. Parimal juhul võib tervishoiusüsteem tagada kahte asja neist kolmest.”</strong>

Joseph Kutzin-<br /> WHO tervishoiu rahastamise ekspert (Postimees- 29.11.2005)

 

<br /><strong>"Ütle nüüd- millal sul esimest korda süda jättis lööke vahele... Mis sa enne seda tegid... Miks sa seda varem ei rääkinud...”</strong>

Madis Veskimägi-<br /> Tõstamaa perearst- öeldes- et mehi on palju lihtsam ravida- kui nad tulevad vastuvõtule koos naisega- ning kirjeldades olukorda vastuvõtul- kus 120-kilone mehemürakas vaikib ja põrnitseb enda ette- poole pisem naine tema ümber aga sädistab. (Pere ja Kodu- november 2005)

 

<br /><strong>"Geenivaramu on nagu Tartu ülikooli raamatukogu- meie aga oleme firma- kes peab raha tegema.”</strong>

Ants Prümmel-<br /> EGeeni tegevjuht- selgitades- miks varasema rahastaja teed geenivaramuga lahku läksid. (Eesti Päevalehe Ärileht- 30.11.2005)

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.