Pharmaca Estica jätab aasta vahele

Ravimiinfokogumik Pharmaca Estica ei ilmu 2006. aastal, teatas Pharmaca Estica toimetaja Ele Talu.

Ravimiinfokogumik Pharmaca Estica ei ilmu 2006. aastal- teatas Pharmaca Estica toimetaja Ele Talu.

Probleeme tekitab raamatu paksus. Ele Talu selgitas- et raamat on läinud väga mahukaks - üha uusi ravimeid lisandub igal aastal - ning hetkel oleks ühes tükis raamatu kirjastamine Eestis problemaatiline. “Samas- kaheosaline kogumik ei ole lugejale mugav-” tunnistas Talu.

Sellepärast otsustaski OÜ Pharmaca Estica otsida muid võimalusi ning 2007. aasta kogumiku ilmumise otsustab juhatus 2006. aasta suvel.

Ka ei ole tuleval aastal kavas välja anda täiendvihikut- nagu algusaastatel tehti.

Eestis müügiluba omavate ravimite (s.t Ravimiametis registreeritud) infod - nii arstidele suunatud spc-d kui patsientidele suunatud pakendi infolehed - on enamikus üleval Ravimiameti kodulehel <a href="http://www.sam.ee">www.sam.ee</a>- kus tuleb klikata humaanravimite registrile ja trükkida sisse toimeaine või ravimi nimi- juhendas Talu. Seega päris ilma infota senised kogumiku tellijad ei jää- lisas Talu.

Pharmaca Estica ilmub 1994. aastast- eraldi kogumikuna 1996. aastast saadik. Värskeim kogumik- siniste kaantega Pharmaca Estica ilmus tänavu kevadel ja sisaldab andmeid 2005. aasta 4. veebruari seisuga.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.