Merimetsa Tervisekeskuse juht läks kohtuarstide etteotsa

Seoses meditsiinikeskuse hoone valmimisega lahkus jaanuari lõpus
ametist sihtasutuse Merimetsa Tervisekeskus juhataja Üllar Lanno-
kes justiitsministeeriumi teatel asus möödunud teisipäevast Eesti
Kohtuarstliku Ekspertiisibüroo (EKEB) direktori kohale.

“Esitasin sihtasutuse nõukogule avalduse juba möödunud aasta lõpus seoses tervisekeskuse hoone valmimisega. Edasine tegevus keskuses eeldab tavalist tavapärast ning stabiilset kinnisvarahaldust-” selgitas Lanno oma lahkumist tervisekeskuse saadetud pressiteates. “Vastavalt kokkuleppele jätkasin tööd kuni keskuse täieliku täitumiseni- mis nüüdseks on saavutatud. Pean oma tööd hoone valmimisel sellega lõpetatuks.”

Sihtasutuse nõukogu tunnustas juhi senist tegevust ning kiitis Lanno lahkumise oma koosolekul heaks- öeldi pressiteates.

Üllar Lanno on lõpetanud 1993. aastal Tartu ülikooli arstiteaduskonna. Kohtuarstliku ekspertiisibüroo juhiks sai ta pärast vastavat konkurssi.

EKEB on justiitsministeeriumi hallatav riigiasutus- mille tegevuse põhieesmärk on kohtuarstlike- kohtukeemia- ja kohtubioloogiaekspertiiside tegemine. Uue juhi peamine ülesanne on ministeeriumi teatel büroo Põhja-Eesti osakonna ruumiküsimuste lahendamine ning kohtuarsti eriala ja töökvaliteedi arendamine.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.