Õdede palganõudjad võitlevad koos

Eesti Õdede Liit ja Eesti Tervishoiutöötajate Ametiühingute Liit (ETTAL) sõlmisid ühiste kavatsuste protokolli, mis koondab jõud palgaläbirääkimisteks ja on eelduseks ETTALi ühinemiseks streigipaktiga.

Eesti Õdede Liit ja Eesti Tervishoiutöötajate Ametiühingute Liit (ETTAL) sõlmisid ühiste kavatsuste protokolli- mis koondab jõud palgaläbirääkimisteks ja on eelduseks ETTALi ühinemiseks streigipaktiga- teatas Eesti Õdede Liit 30. jaanuaril.

Õdede liidu presidendi Ester Pruudeni sõnul moodustatakse leppe kohaselt ühisdelegatsioonid palgaläbirääkimiste pidamiseks nii riiklikul kui ettevõtete tasandil. “Nii aitab lepe liita kõik jõud meie liikmete õiguste kaitseks. Läbirääkimistel tööandjatega on see väga oluline muudatus-” rõhutas Pruuden.

Ka on sõlmitud lepe eelduseks ETTALi ühinemiseks järjest jõudu koguva streigipaktiga- kuhu tänaseks kuulub juba viis kutseliitu.

Leppe kohaselt esindab ja kaitseb Eesti Õdede Liit õdede ning ETTAL hooldustöötajate huve.

Õdede liidul on üle 4000 liikme ja ETTALisse kuulub enam kui 2000 tervishoiutöötajat.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.