Viljandi tervisekeskus sai seest valmis

Viljandi kesklinnas asuv tervisekeskus tähistas 6. veebruaril külaliste ja rentnikega maja siseremondi lõppu.

Viljandi kesklinnas asuv tervisekeskus tähistas 6. veebruaril külaliste ja rentnikega maja siseremondi lõppu. AS Viljandi Tervisekeskuse juhataja Marika Tirmaste sai tänusõnadest vastukaja- et kui tervisekeskusel läheb hästi- siis läheb kõigil hästi.

Ehitusfirma AS Pärlin juht Enno Pikkpõld tänas ehituseks pangalaenu võtnud tervisekeskust- kes andis ehitajatele tüki tööd. Pikkpõld ütles- et nad tulid remondieelarvega täpselt välja. Üks ehituslikult keerukam koht oli ratastooli kaldtee. Kolmekorruseline hoone sai viimaks lifti- kuhu mahub ratastool koos saatjaga.

Põrandaid katab sisekujundaja Malle Londoni kavandi järgi värviliste diagonaaltriipudena naturaalne materjal Marmeleom.

Soolakambri eesruumi seinad jäid lilladesse toonidesse- nagu rentnik oli need varem ise korda teinud.

Hemodialüüsi kabinet- mida peab OÜ Renculus- sai poole rohkem ruumi juurde- nii et nüüd mahub protseduurile korraga neli patsienti. Ehituse ajal käisid patsiendid Renculuse abiga Pärnu vahet ja Viljandi dialüüsikabinet tehti valmis pooleteise kuuga.

Silmaarst Urve Maaten ja õde Mare Kivimäe kolisid oma kabineti samuti uude ja suuremasse ruumi- mis on puhas- avar ja valge- nagu õde kiitis. Silmaarsti senisesse kabinetti tuleb tööle optometrist.

Värske väljanägemise said ka kirurg Benno Abrami kabinet- osaühingu Joonase Nõuandla ruumid ja teised.

Viljandi linnale kuuluva tervisekeskuse teise tiiva remontis linn 6-7 aastat tagasi. Siis juhtis tervisekeskust Viljandi haigla tänane juht Ülle Lumi- kes aastatetagusele pingelisele olukorrale viidates naeris- et tervisekeskusest ei pea saama poliitilise kemplemise kohta- sest tööd jätkub nii tervisekeskusele kui ka haiglale.

Tervisekeskuses võtavad vastu perearstid- silmaarst ja nahaarst- majas on laboratoorium ja röntgen- sama katuse all on ka apteek.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.