Eesti arstide päevade konverentsi ajakavasse tuli väike muudatus

Eesti Arstide Liidu peasekretär Katrin Rehemaa tuletas meelde, et arstide päevade konverentsile “Alkohol ja rahvatervis” registreerumiseks on veel aega ainult üks nädal. Eesti arstide päevad peetakse tänavu 20. ja 21. aprillil Tallinnas Salme kultuurikeskuses.

Eesti Arstide Liidu peasekretär Katrin Rehemaa tuletas meelde- et arstide päevade konverentsile “Alkohol ja rahvatervis” registreerumiseks on veel aega ainult üks nädal. Eesti arstide päevad peetakse tänavu 20. ja 21. aprillil Tallinnas Salme kultuurikeskuses.

Ühtlasi andis Rehemaa teada- et konverentsi teisel päeval- mis keskendub alkoholi küüsis vaevleva seedetrakti probleemidele- on ajakavas toimunud väike muudatus: ennelõunane ja pärastlõunane loenguplokk on kohad vahetanud.

Konverentsi kõrval toimub arstide päevadel mitu huvitavat lisaüritust ka kolmanda korruse saalis.

Neljapäeval- 20. aprillil korraldab Eesti Nooremarstide Ühendus diskussiooni “Ravimiseaduse kõrvaltoimed”- kus osalevad arstide liidu- ravimitootjate- Ravimiameti ja sotsiaalministeeriumi esindajad. Pfizeri satelliitsümpoosioni teema on “Miks eesti mehed kuluvad ära?”. Grindeksi üritusel räägitakse ravimisõltuvusest.

Reedel- 21. aprillil tutvustab IMS Recruitment huvilistele töötamisvõimalusi Suurbritannias. Jagatakse teavet homöopaatiliste ravimite kasutamisest perearsti praktikas.

Rehemaa juhtis veel tähelepanu- et mõnus neljapäevaõhtu algab 20. aprillil kell 19 Tallinna Õpetajate majas (Raekoja plats 14). “Esineb vanamuusikaansambel Hortus Musicus- tantsuks mängivad Anti Kammiste ja Meelis Punder- pakutakse kehakinnitust ja keelekastet. Pääsmeid hinnaga 150 krooni saab tellida arstide liidust-” ütles ta.

Täpne info ja online-registreerimine arstide päevade kohta Eesti Arstide Liidu kodulehel <a href="http://www.arstideliit.ee">www.arstideliit.ee</a>.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.