KIRJAKAST:

Mustjala apteegi endised juhatajad on oodatud apteegi juubelile

<strong>Mustjala apteegi endised juhatajad on oodatud apteegi juubelile</strong>

Tänavu suvel- täpsemalt 25. augustil saab 70 aastat sellest päevast- kui Mustjalas avati apteek. Nende aastate jooksul on mitu korda jõudnud riigikord vahetuda- samuti ka apteegijuhatajad.

Ise olen selles apteegis olnud järjest 29 aastat. Ja kuhu mul minnagi- on ju Mustjala mu kodupaik.<br /> Lugesin apteegi arhiivis olevaid toimikuid ja nii väga tahaks kohtuda oma eelkäijatega selles ametis. 25. august on käesoleval aastal  reedene päev- suvi veel kestab ja päevad pikad...

1958. aasta kevadel seisis Mustjala apteegis leti taga Edith Kalde (s. 1934)- siis tulid Luule Tungla (s. 1936)- Mare Ahman (s. 1937) ja Aime Valdre (s. 1946). Kindlasti võivad nad nüüd kanda teistsuguseid perekonnanimesid- aga kui nad juhtuvad neid ridu lugema- siis võiksid anda endast allakirjutanule teada aadressil: Saale Reinsalu- 93601 Mustjala- Saaremaa või e-posti aadressil: <a href="mailto:saalereinsalu@hotmail.com">saalereinsalu@hotmail.com</a> või telefonil 457 9741 (apteegis kella 8-16) või 5345 1750.

Aastaid on muidugi parasjagu möödunud ja võib-olla ei luba tervis pikka sõitu Mustjalga ette võtta- aga endast märku võiks ikkagi anda.

<br /><strong>SAALE REINSALU<br /></strong>Mustjala apteegi juhataja

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.