Hindamise läbis 19 naistearsti

21. aprillil atesteeris Eesti Naistearstide Seltsi vastav komisjon järjekordselt oma liikmeid, viis aastat kehtiva tunnistuse sai kokku 35 arsti.

21. aprillil atesteeris Eesti Naistearstide Seltsi vastav komisjon järjekordselt oma liikmeid- viis aastat kehtiva tunnistuse sai kokku 35 arsti.

Seltsi atesteerimiskomisjoni esinaine- TÜKi naistekliiniku vanemarst-õppejõud Kadri Matt ütles- et 2002. aastast uute reeglite järgi käiv jätkukoolituse hindamise süsteem toimib väga hästi. Enam ei kehti kategooriatesse jagamise süsteem. Hindamistingimustega saab tutvuda seltsi veebilehel <a href="http://www.ens.ee">www.ens.ee</a>.

Seekord atesteeriti naistearstina 19 arsti (neist kaks esmase atestatsioonina - residentuuri värsked lõpetajad - ning 17 korduvalt). Günekoloogilise sonograafia alal taasatesteeriti 14 inimest ja kaks esmast (residendid). Üks taasatestatsiooni avaldus jäeti puuduliku dokumentatsiooni ja täiendkoolituse nappuse tõttu rahuldamata.

Eesti Naistearstide Seltsi kuulub veidi üle 300 liikme. Tervishoiuamet on andnud naistearsti litsentsi 306-le isikule.

Küsimusele- kas Eestis piisab koolitatud naistearste- vastas Kadri Matt- et nagu teiste erialade puhulgi- on see kompleksne tervishoiu probleem. “Tundub- et Tallinnas on kohati puudujääke-” tähendas Matt.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

SA IDA-VIRU KESKHAIGLA otsib kolme juhatuse liiget

Ida-Viru Keskhaigla

15. august 2018

Meditsiini­uudised

14. august 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

mai 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

juuli 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.