Regionaalhaigla töötajad soovivad raha ja suhtlust

Põhja-Eesti regionaalhaiglas möödunud aasta novembris tehtud küsitluse järgi oli oma tööga rahul või väga rahul 61 protsenti vastanutest.

Põhja-Eesti regionaalhaiglas möödunud aasta novembris tehtud küsitluse järgi oli oma tööga rahul või väga rahul 61 protsenti vastanutest- kirjutasid küsitluse korraldajad Kaja Põlluste ja Eda Merisalu märtsikuu Regionaalhaigla Kuukirjas.

Enam-vähem rahul oma tööga oli 32 protsenti ning tööga rahulolematuid oli seitse protsenti.

Tööga rahulolu puhul oli arstide jaoks oluline tööks vajaliku info kättesaadavus- õdede jaoks tööülesannete mitmekesisus- hooldajate jaoks ra-hulolu töötasuga ning muu personali jaoks rahulolu töökorraldusega (töö- ja puhkusegraafikute paindlikkus).

Kõige olulisemaks motiveerivaks teguriks pidasid regionaalhaiglas tehtud küsitlusele vastanud suuremat töötasu- olulisel kohal on võimalus koolituseks ja suuline tunnustamine vahetu juhi poolt.

Töökeskkonna parandamiseks soovivad töötajad rohkem vahetut suhtlemist juhtkonnaga ning töötajate arvamusega arvestamist muudatuste kavandamisel- samuti tunnustust ja tööpanuse väärtustamist senisest enam- vahendas Regionaalhaigla Kuukiri küsitluse tulemusi.

3100st jagatud ankeedist laekus täidetuna 1508 ehk 48-6 protsenti.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.