Briti hambaarstid ei ole rahul valitsuse tegematajätmistega riikliku süsteemi ümberkavandamisel

Suurbritannia valitsuse muudatused riiklikus hambaarstiabi
korralduses ei ole Briti hambaarstide erialaliidu teatel veel
suurendanud teenuste kättesaadavust patsientide jaoks. Ka arstidel
on põhjust olla valitsuse tegematajätmiste tõttu rahulolematu.

Inglismaa ja Walesi hambaarstide kohalike esindajate seas läbi viidud küsitlusele vastajatest 80%  ütles- et ei ole veel näinud märke lubatud rahaeraldustest- mis on vajalikud NHSi teenuste võimaldamiseks rohkematele patsientidele. Paljud hambaarstid ise ei ole rahul oma uute lepingutega- mille tingimused on kas täitmata või ei ole täidetud arste rahuldaval moel.

NHSis hambaarste kohalikul tasandil seaduslikult esindavate komiteede (LDC) aastakonverentsil kõneledes ütles erialaliidu esindaja Lester Ellman- et küsitluse tulemused peegeldavad jätkuvat ebakindlust hambaarstide ja patsientide tuleviku osas ning usalduse puudumist riikliku hambaravi tulevikku.

Ellman kordas arstide sõnu- et teenuste ringi laiendamiseks vajalikku raha pole lihtsalt veel tulnud ja see on üks asi- mille valitsus peab lahendama- kui ta hakkab analüüsima teostatavate muudatuste efekti patsientide jaoks.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.