Regionaalhaigla uued juhid pole veel teada

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla nõukogu esimees, sotsiaalministeeriumi abiminister Peeter Laasik ütles, et haigla uue juhatuse valik tehakse 31. augustil.

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla (PER) nõukogu esimees- sotsiaalministeeriumi abiminister Peeter Laasik ütles BNSile- et haigla uue juhatuse valik tehakse 31. augustil. (Algselt pidi vastav haigla nõukogu istung aset leidma 24. augustil.)

Laasik on varem BNSile öelnud- et juhatuse liikmed asuvad tööle sügisel ning juunis alanud konkurss korraldati nii vara sellepärast- et oleks aega kõigi kandidaatidega põhjalikult tutvuda. Avalikule konkursile juhatuse kolme liikme leidmiseks laekus 11 avaldust.

Haigla pressiesindaja Inga Lille sõnul otsitakse arendusega tegelevat juhti- personali ja haigla planeerimisega tegelevat inimest ning turunduse- kommunikatsiooni- klienditeeninduse- haldus-- tehnika- ja hangete valdkonna juhtijat.

Laasiku sõnul on turundusvaldkonda kureeriva juhatuse liikme kohale viis ning kahele ülejäänud kohale kummalegi kolm avaldust.

Ajakirjanduse andmeil on kandidaatide seas ka endine ravimitootjate liidu tegevjuht ja haigekassa Tallinna osakonna juht Eve Karmo ning sotsiaalministeeriumi endine kantsler Jaan Rüütmann- kes on aasta jooksul edutult kandideerinud ka Pärnu haigla ja Lääne-Tallinna keskhaigla juhatustesse. Mõlemad kandideerisid viimastel valimistel Keskerakonna nimekirjas.

Nõukogu kuulutas konkursi välja seoses kahe senise juhatuse liikme - Toomas Vilosiuse ja Sven Kruupi - volituste tähtaja lõppemisega septembris. Lisaks otsustas haigla nõukogu juhatuse koosseisu suurendada- mistõttu kuulutati välja konkurss ka kolmanda juhatuse liikme leidmiseks.

Regionaalhaigla juhatus võib olla kuni viieliikmeline.

Senistest juhatuse liikmetest jätkavad juhatuse esimees Tõnis Allik ning haigla ülemarst Andres Ellamaa- kelle lepingud lõpevad 2008. aastal.

Juhatuse liikmega sõlmib lepingu- määrab ta ametisse ja kutsub tagasi sihtasutuse nõukogu.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.