Aasta koolitusjuhi tiitli sai Kristel Linsmann

Lääne-Tallinna keskhaigla koolitus- ja arendusjuht Kristel Linsmann pälvis aasta koolitusjuhi tiitli, mis anti üle 14. septembril Eesti VI koolituskonverentsil Tallinnas.

Lääne-Tallinna keskhaigla koolitus- ja arendusjuht Kristel Linsmann pälvis aasta koolitusjuhi tiitli- mis anti üle 14. septembril Eesti VI koolituskonverentsil Tallinnas.

Konkursi žürii otsustas aasta koolitusjuhi tiitli anda Kristel Linsmannile Lääne-Tallinna keskhaigla (LTKH) koolitusorganisatsiooni ning elukestva õppe süsteemi väljaarendamise eest- ütles konkursi komisjoni liige- Tallinna ülikooli avatud ülikooli büroo juhataja Kadri Kiigema. Žürii hinnangul iseloomustab tema tööd süsteemsus ja projektide ulatuslikkus- olulisus nii organisatsioonile kui ka ühiskonnale.

Kristel Linsmanni esitas aasta koolitusjuhi konkursile LTKH kollektiiv. Haigla juhatuse liige Ulla Raid on tema tutvustuseks kirjutanud- et tänapäevases meditsiinis ja pidevalt muutuvas keskkonnas on väga olulisel kohal kaasaegsed teadmised õendus- ja hooldusravis. Kristel on liitnud erialased koolitused juhtimisalaste koolitustega süsteemseks tervikuks- millest ei puudu ka psühholoogia valdkond.

Samuti on Kristel Linsmann juhtivtöötajate töönõustamiskoolituse üks organiseerijatest- ta on loonud hästi toimiva koolitus- ja arendusosakonna- mis haigla personali seisukohalt on väga olulise tähtsusega.

Kristel Linsmanni võib Raidi hinnagul iseloomustada kui teotahtelist- organiseerimisvõimelist ja innovatiivset inimest- abivalmis ja toetavat kolleegi- kes julgeb võtta vastutust- oskab hinnata meeskonnatööd ning töötada pingelistes olukordades. “Kristeli harrastused - alpinism- mäesuusatamine- ratsutamine- sukeldumine - annavad märku julgest ja enesekontrolli valdavast inimesest- kellele võib loota ning kes ei karda raskusi.”

Aasta koolitusjuhi konkursi eesmärgiks on pöörata tähelepanu neile- kelle panus personalikoolituse valdkonnas on märkimisväärselt kaasa aidanud kogu organisatsiooni arengule ja edule.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.