Tervishoiutöötajad on valmis alustama streiki 17. jaanuaril

11.12.2006

Tervishoiutöötajad pole saanud vastust oma nõudmistele parandada tervishoiu rahastamist.

Eesti Arstide Liit- Eesti Perearstide Selts- Eesti Keskastme Tervishoiutöötajate Kutseliit- Eesti Õdede Liit ja Eesti Tervishoiutöötajate Ametiühingute Liit moodustasid streigikomitee- kuhu kuulub igast organisatsioonist kaks esindajat. Üldstreigis osalevad perearstid- eriarstid- õed ja hooldustöötajad.

Kui aasta lõpuks pole saadud kinnitust- et Eesti tervishoiukulutusi oluliselt suurendatakse- ja palgakokkulepet pole sõlmitud- on tervishoiutöötajad valmis 17. jaanuaril alustama tööseisakut.

<br /> Eesti Arstide Liit<br /> Eesti Perearstide Selts<br /> Eesti Keskastme Tervishoiutöötajate Kutseliit<br /> Eesti Õdede Liit<br /> Eesti Tervishoiutöötajate Ametiühingute Liit<br /><br />

Lisainfo:<br /><br /> Katrin Rehemaa<br /> EAL<br /> tel 5135121<br /><a href="mailto:eal@arstideliit.ee">eal@arstideliit.ee</a><br /><br /> Madis Tiik<br /> EPS<br /> tel 5109143

Inna Rahendi<br /> EKTK<br /> tel 5655321

Ester Pruuden<br /> EÕL<br /> tel 53414540

Piret Kruuser<br /> ETTAL<br /> tel 5290711

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.