Aasta Arst 2006 - dr. Ilja Lapidus

15.12.2006

Internetiportaali www.arst.ee lugejad valisid Aasta Arst 2006- kelleks osutus Lääne - Tallinna Keskhaigla kardioloogia osakonna juhataja dr. Ilja Lapidus.

Aasta Arsti tiitli valimisel toodi veel esile oma tööd südamega tegevate arstidena sisehaiguste arst dr. Anne Kõpper ja Nõmme Perearstikeskuse perearst dr. Reet Raamat.

Tänu sooviti avaldada ka teistele spetsialistidele: endokrinoloog Jaanus Kerge- naistearst Galina Litter ja Naima Toomikas- kirurg Rein Adamson- neuroloog Toomas Toomsoo- silmaarst Ants Haavel- lastekirurg Ragnar Lõivuke- onkoloog Olav Prits- kiirabiarst Katrin Koort- LOR arst Oliver Vaide ja Katrin Lüüs ning perearst Monika Vask- Tiina Kõressaar ja Merike Tubli.

Aasta Arsti tiitli annab üle esmaspäeval 18.12.2006 kell 17.00 toimuval arstide pidulikul vastuvõtul Tallinna Raekojas üle abilinnapea dr.Merike Martinson.

<br /><br /> Pressiteate koostas:<br /><br /> Eero Merilind<br /> 51 12 901<br /><a href="mailto:Eero.Merilind@arst.ee">Eero.Merilind@arst.ee</a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

MEDICUM otsib PEREARSTI / ABIARSTI, PEREMEDITSIINI RESIDENTE, KODUÕDE

Medicum Tervishoiuteenused AS

07. juuni 2018

TEVA otsib RAVIMIESINDAJAT

Tripod Grupp OÜ

21. mai 2018

Meditsiini­uudised

15. mai 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

mai 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

mai 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.