Pool aastat tegutsenud vähiteemalist infoportaali www.kasvaja.net külastab 100 inimest päevas

Pressiteade

15.12.2006

<br /> Eesti esimest omalaadset vähihaigetele ja nende omastele mõeldud infoportaali <a href="http://www.kasvaja.net">www.kasvaja.net</a>  külastuste arv ulatus poole aastaga üle 17 000- mis teeb ligi 100 külastust päevas.

„Arvestades seda- et Eestis diagnoositakse igal aastal umbes 6000 uut vähkkasvajat on kasvaja.net keskkonna külastuste arv 17 000 infoportaali pooleaastase tegevusaja kohta üllatavalt suur. Liiatigi jäid selle ajavahemiku sisse vaiksemad suvekuud- mil inimesed on puhkamas ja arvutitest eemal-” ütles Roche Eesti OÜ tegevjuht Kadri Mägi.

Kadri Mägi sõnul tõestab infoportaali külastajate arvukus nii inimeste huvi vähi-teema vastu kui ka Interneti kui infoallika populaarsuse kasvu elanikkonnas. „Praeguseks on Internet tõusnud esimeste valikute hulka- kust otsitakse vastuseid - see kehtib ka terviseprobleemide osas. Oleme saanud portaali kasutajatelt kümneid e-kirju ettepanekutega kasvaja.net edasise arengu suhtes- samuti on portaal saanud positiivset tagasisidet vähihaigetele mõeldud foorumis-” lausus Kadri Mägi.

Kasvaja.net on Roche Eesti OÜ poolt vähihaigetele ja nende lähedastele loodud informatsiooniportaal- mille eesmärgiks on inimeste teadlikkuse tõstmine erinevate vähkkasvajate osas kirjeldades vähktõve olemust- riskifaktoreid ning ka ravi võimalusi. Portaal alustas tegevust 13. juunil 2006 jagades infot rinna-- soole-- kopsuvähi kohta- mis on sagedamini esinevad vähkkasvajad. Lisaks sellele oli olemas teave lümfoomide kohta.

„Augustis lisasime kasvaja.net veebilehele ülevaatliku elektroonilise infovoldiku soolevähi kohta eesti ja vene keeles- septembris lisandus vähihaigete iivelduse ja oksendamise teemaline kakskeelne infovoldik. Novembris lisandus uut infot melanoomide ja günekoloogiliste kasvajate kohta-” selgitas Roche Eesti OÜ onkoloogia üksuse juht Piret Lepiku. Ta lisas- et infoportaal uueneb pidevalt ning samuti edastatakse seal teavet vähihaigetele mõeldud ürituste kohta. 

Tervishoiugrupp Hoffmann - La Roche Ltd (<a href="http://www.roche.com/">www.roche.com</a>) on üks maailma juhtivaid uuringutel põhinevaid tervishoiule orienteeritud ettevõtteid. Roche’i tooted on suunatud haiguste vältimisele- diagnoosimisele- monitooringule ning ravile. Roche on maailmas esikohal diagnostikas- juhtiv vähi- ja siirdamisravimite tarnija ning turuliider viroloogias. 2005. aastal oli ravimite osakonna käive 27-3 miljardit Šveitsi franki ja diagnostika osakonna käive 8-2 miljardit Šveitsi franki. Roche annab tööd umbes 70 000 inimesele 150 riigis.

 

Lisainformatsioon:  

Kadri Mägi-<br /> Roche Eesti OÜ tegevjuht<br /> Tel: 51 04301-<br /> e-mail: <a href="mailto:kadri.maegi@roche.com">kadri.maegi@roche.com</a>

Piret Lepiku-<br /> Roche Eesti OÜ onkoloogia üksuse juht<br /> Tel: 50 36693-<br /> e-mail: <a href="mailto:piret.lepiku@roche.com">piret.lepiku@roche.com</a>

 

 

Merit Välba<br /> Powerhouse<br /> +372 6 998 044<br /> +372 53 498 036<br /><a href="http://www.powerhouse.ee">www.powerhouse.ee</a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.