Linn tunnustab tervishoiutöötajaid

18. detsember 2006

<br /> Täna- 18. detsembril tunnustab Tallinna abilinnapea Merike Martinson Raekojas pealinna raviasutuste tervishoiutöötajaid ja annab üle "Aasta Arst 2006" tiitli.

Tänuüritusel annab abilinnapea Merike Martinson üle tänukirjad viieteistkümnele tublile raviasutuse töötajale- kelle tööd tunnustatakse ka 10 000 kroonise rahalise preemiaga.

Premeeritavate seas on Tallinna Kiirabi- SA Tallinna Koolitervishoiu- AS Diagnostikakeskuse- SA Tallinna Lastehaigla ja Tallinna Perearsti Seltsi- Lääne- ja Ida- Tallinna Keskhaigla kui ka OÜ Koduõde ja Tallinna Hambapolikliiniku töötajad.

Abilinnapea Merike Martinson tõdes- et kuigi täna tunnustab linn Raekojas 15 tublit meditsiinitöötajat- siis soovime tänada kõiki arste ja õdesid - kes oma tööd pühendunult teevad ja inimeste tervise eest igapäevaselt hoolt kannavad.

Ühtlasi annab abilinnapea Raekojas üle "Aasta Arsti 2006" tiitli- kelleks osutus internetiportaali <a href="http://www.arst.ee/" target="_blank">http://www.arst.ee/</a> lugejate hääletusel Lääne- Tallinna Keskhaigla kardioloogia osakonna juhataja dr. Ilja Lapidus.

Aasta arsti tiitlit annab välja internetiportaal <a href="http://www.arst.ee/" target="_blank">http://www.arst.ee/</a> juba viiendat aastat .

 

Tallinna pressiteenistus<br /><a href="mailto:Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee">Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee</a> 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.