Hinnakomisjon toetab käibemaksu katet

Sotsiaalministeeriumi teatel on hinnakomisjoni 14. detsembri
2006 koosoleku otsused:

1. Toetada tervishoiuteenuste loetelu hinnakirja muudatusi- mis sisaldavad käibemaksu ning suurendavad ravikindlustuse tulubaasi 90-5 miljoni krooni võrra. (Hääletus: 4 poolt- 1 vastu- 1 erapooletu- 1 ei hääleta).

2. Tõsta järelravi voodipäeva hind hooldusravi voodipäeva hinna tasemele 524 kroonini- millele kulub arvestuslikult 27-8 miljonit krooni- ning selle katteks vähendada profiilsete voodipäevade arvu proportsionaalselt kõikidel erialadel- kusjuures see sääst peab moodustama 20 miljonit krooni. (Hääletus: 3 poolt- 0 vastu- 0 erapooletu).

3. Tõsta järelravi voodipäeva hind hooldusravi voodipäeva hinna tasemele 524 kroonini- millele kulub arvestuslikult 27-8 miljonit krooni. (Hääletus: 4 poolt- 3 vastu).

Sotsiaalministeeriumi juures tegutseva tervishoiuteenuste loetelule tervishoiupoliitilise hinnangu andmise komisjoni otsused on soovitusliku iseloomuga.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.