JUHTKIRI:

Tulekul valimised ja sajas lehenumber

<strong>Tulekul valimised ja sajas lehenumber</strong>

Millalgi 2005. aasta sügisel peetud kohalike omavalitsuste volikogude valimiste eel sai siinsamas veerus välja pakutud- et nonde valimiste üheks peamiseks märksõnaks kujuneb tervis- tervishoid- meditsiin. Märgid sellest olid õhus.

Päris nii see tookord siiski ei läinud. Eks omajagu “süüd” oli kindlasti ka asjaolul- et kohalikud valimised on ikkagi kohalikud valimised- mitte üleriigilised. Ehkki kord-korralt muutuvad needki aina tsentraliseeritumaks ja keskkontori(te)st juhitavamaks.

Nüüd on taas märgid õhus- et tervisega ja/või ravimisega seotud teemad ja küsimused võivad üha tihedamalt üle poliitikute huulte vupsama hakata. Pean silmas järgmisel aastal 4. märtsil peetavaid riigikogu valimisi.

Ja taas tuleb tõdeda- et sellest on ainult kasu. Mida rohkem tervishoiust räägitakse- seda tervemaks see loodetavasti saab. (Eeskätt muidugi siis- kui rääkimisele ka tegusid järgneb.)

Nädal tagasi peetud Äripäeva meditsiini arengukonverentsil märkis samuti mitu esinejat positiivsena- et järgmisel aastal ees seisvate riigikogu valimiste puhul hakkavad mõned parteid kompama ka tervishoiuvaldkonda.

Meditsiiniuudistele toob järgmine aasta- õigemini juba järgmine lehenumber aga kaasa suure hüppe. Kui te täna hoiate käes meie lehte number 99- siis järgmine on juba kolmekohalise järjekorranumbriga.

Lubatagugi mul siinkohal tänada kõiki neid- kes koos lehega selle hüppe kolmekohalisusesse kaasa teevad! Eraldi tänusõnad ütlen meie lehe kaasautoritele - kõigile- kes nii lõppeval aastal kui eelnevatelgi toimetusele lehe tegemise juures suureks abiks on olnud. Aitäh!

Ning kohtumiseni juba aastal 2007. 16. jaanuaril. Teisipäeval- nagu ikka.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.