Eesti Televisioon alustas taas heategevusprogrammiga Jõulutunnel

21.12.2006

Esimene jõulupüha- 25. detsember on ETV-s päev Eesti laste tervise toetuseks- heategevusidee levitamiseks ja aruteludeks. Saates võib kohtuda inimestega- kes on hea tervise juures tänu kiirele abile ja heatahtlikkusele. Stuudios on erinevaid külalisi ja saatejuhid käisid ise lugusid kogumas Toilast Kärstnani ja Riiast Viimsini. ETV reporteribuss liigub sel päeval läbi Eesti- et tuua otseeetrisse jõulupühade meeleolusid lastehaiglast ja eesti kodudest. Reporteri teekonda saab jälgida ka Oskando jälgimisseadme ja Tarkvarastuudio rakenduse abil ETV kodulehelt.

Jõulutunnel kogub televaatajate annetusi laste reanimobiilide soetamiseks. Traditsiooniliselt on saate koostööpartnerid Tallinna Lastehaigla Toetusfond ning Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond- kes plaanivad seekordse annetusraha toel muretseda kaasaegsed väikelaste vajadusteks sisustatud reanimobiilid. Kiirabiautodega on võimalik enneaegsed ja teised intensiivravi vajavad vastsündinud sünnitusmajast haiglaravile viia või saata reanimobiil appi õnnetuspaika.

Jõulutunneli annetustelefonidele saab helistada juba praegu. Helistades numbril 900 7701 saab annetada 25 krooni- numbril 900 7702 annetab 100 krooni ning telefonil 900 7703 on annetuseks 500 krooni. Helistada saavad kõik Elioni- EMT- Elisa ja Tele2 kliendid. Kõik telefonioperaatorid vahendavad helistajate annetusi tasuta.

Päeva jooksul eetrisse jõudvas viies saates esinevad Ivo Linna- Kaire Vilgats ja Terminaator- Gerli Padar- Marko Matvere- Marju M. Kuut- Kristjan Kasearu- Lenna Kuurmaa- Hanna-Liina Võsa- Liisi Koikson jpt.<br /><br /> Saadet juhivad Maian Kärmas ja Margus Saar. Reporteritööd teeb Meelis Kompus. Saate rezissöör on Elo Selirand- assistendid Kadi Katariina Priske ja Salme-Riine Uibo- toimetajad Grete Lõbu ning Anne-Mari Neider. Kunstnikutöö on Jaana Jüriselt.

Jõulutunnel on eetris seitsmendat korda ja kaheksandat aastat- möödunud aastal annetasid televaatajad ühtekokku 2-4 miljoni krooni- selle eest said lastehaiglad onkoloogiaosakondadele patsiendi jälgimise monitori ja infusomaate ning Eesti Vähiliit sai soetada naiste rinnavähki avastava uue mammograafiabussi.

Esimene saade on eetris 25.detsembril kell 10.00- seejärel kell 13.00- 16.00- 19.30 ning kokkuvõtted heategevuspäevast tehakse kell 21.20.<br /><br /><br /> Toomas Luhats<br /> ETV pressiesindaja<br /> tel. 6284633- 5155005<br /><a href="mailto:toomas.luhats@etv.ee">toomas.luhats@etv.ee</a><br /><br /><a href="http://www.etv.ee">www.etv.ee</a><br /><a href="http://www.etv24.ee">www.etv24.ee</a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

RAKVERE HAIGLA AS otsib RAVIJUHTI

Rakvere Haigla AS

11. veebruar 2019

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.