Lastehaigla parimad saavad preemia Tiit Kõuhkna fondist

21.12.2006

Juba neljandat aastat järjest saavad Tallinna Lastehaigla töötajad traditsioonilisel pidulikul jõuluhommikul teada- kes nende on tunnistatud aastapreemia vääriliseks.

SA Tallinna Lastehaigla parima arsti- noorarsti ja õe preemia (käesolevast aastast alates ka noore õe preemia) moodustub Tiit Kõhkna heategegevusfondi rahalistest vahenditest ning selle annab üle Tiit Kõuhkna ise.

Ettekirjutuse järgi antakse nimetatud preemia üks kord aastas ühele arstile- noorarstile (vanuses kuni 35 aastat- sh residendid)- õele ja noorõele laitmatu erialase tegevuse- motivatsiooni tõttu enetäienduseks ja teadmiste rakendamise eest lastehaigla ja lastetervishoiu arenguks.

Kandidaadid preemia saamiseks esitavad lastehaigla struktuuriüksuste juhatajad ja üksikisikud- ning saajate üle kaalub ja diskuteerib eraisik Tiit Kõuhkna heategevusfondi juurde moodustatud 4-liikmeline komisjon koosseisus Merike Martinson- teadus- ja koolitusjuht Mari Laan- Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Kramer ning õendusjuht Tiia Muts.

Preemia rahaline suurus on 15 000 krooni- millest arvestatakse maha maksud.

Selle aasta laureaadid tehakse üllatusena teatavaks 22. detsembri hommikul. Varasematel aastatel on preemia saanud Liis Toome- Ülle Toots- Riina Žordania (parim arst); Kadri Saks- Liina Süvari- Silvi Plado (parim noorarst); Rita Raudsepp- Sveta Alver- Doris Laur (parim õde).

 

 

Tiina Eier<br /> 5259151<br /><a href="mailto:tiina.eier@lastehaigla.ee">tiina.eier@lastehaigla.ee</a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.