Tehnikaülikooli tudengid astuvad vastu suitsetamisele

21. detsember 2006

<br /> Tallinna Tehnikaülikooli üliõpilasesindus on võtnud vastu seisukoha seoses suitsetamisega õppekorpuste ees. Seisukoha vastuvõtmine oli tingitud sellest- et suitsetajad ummistavad sissepääse õppekorpustesse- tekitavad ebameeldivusi mittesuitsetajatele. Ülikool tervikuna peab propageerima tervislikke eluviise ja seni ei ole mitte midagi muutunud- kuigi üliõpilasesindus on korduvalt teinud ettepanekuid olukorra muutmiseks.

2006. aasta kevadel TTÜ tudengite seas läbi viidud küsitlus näitas- et ligi 63 protsenti tudengitest härivad välisuste juures suitsetajad.Tallinna Tehnikaülikooli üliõpilasesindus leiab- et TTÜ õppekorpuste välisuste ees suitsetamine on taunitav ning suitsetajad tuleb sealt suunata selleks ettenähtud kohtadesse. Tudengid leiavad- et ülikool tervikuna peab siin kujundama oma kindla seisukoha ja astuma probleemi lahendamiseks konkreetseid samme.

Seisukohavõtuga käis kaasas ka üliõpilasesinduse poolne soovitatav tegevusplaan- mis näeb ette teavituskampaaniat- suitsuruumi ventilatsiooni välja vahetamist- suitsetamistkohtade loomist õppekorpuste juurde ning hiljem õppekorpuste välisuste ees suitsetamise keelustamine.

<br /><br /> Lisainformatsioon:<br /><br /> Jaanis Palm<br /> juhatuse aseesimees<br /> Tallinna Tehnikaülikooli üliõpilaskond<br /> Tel. 53 471 747<br /><a href="mailto:jaanis.palm@tipikas.ee">jaanis.palm@tipikas.ee</a><br /><br /> Eve Neumann<br /><a href="mailto:eve.neumann@gmail.com">eve.neumann@gmail.com</a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.