Lastehaigla tunnustab oma meedikuid

22. detsember 2006

Abilinnapea Merike Martinson andis Tallinna Lastehaiglas jõulutraditsioonina juba neljandat korda üle parima arsti- noorarsti- parima õe ja noorõe preemiad. SA Tallinna Lastehaigla aastapreemiad antakse välja eraisik Tiit Kõhkna heategegevusfondi rahalistest vahenditest.

“Lastehaiglas on alati väärtustatud oma tublisid töötajaid-” ütles haigla kauaaegne juht abilinnapea Merike Martinson. “Rahalisest toetusest on tunnustus kindlasti olulisem- andes tööks olulise motivatsiooni-” lisas Martinson.

Tallinna Lastehaigla parim arstiks tunnistati Ülle Einberg- parimaks noorarstiks Helke Nurm- parima õde preemia kuulub Margit Pratkale ning parima noorõe tiitli sai Diana Jurna.

Preemia rahaline suurus on 15 000 krooni. Statuudi järgi määratakse preemia üks kord aastas välja ühele arstile- noorarstile (vanuses kuni 35 aastat- sh residendid)- õele ja käesolevast aastast ka noorõele laitmatu erialase tegevuse- enesetäiendamise ja teadmiste rakendamise eest lastetervishoiu arendamisel.

Kandidaadid preemia saamiseks esitavad lastehaigla struktuuriüksuste juhatajad ja üksikisikud ning valiku teeb Tiit Kõuhkna heategevusfondi juurde moodustatud komisjon eesotsas doktor Merike Martinsoniga.<br /><br /><br /><br /> Tallinna pressiteenistus<br /><a href="mailto:Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee">Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee</a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

9. oktoober 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

september 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

september 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.