Lepitusläbirääkimised meditsiinitöötajate alampalgaküsimustes

22.12.2006

Täna toimusid riikliku lepitaja vahendusel Eesti Haiglate Liidu ja Eesti Arstide Liidu- Eesti Tervishoiutöötajate Kutseliidu- Eesti Õdede Liidu ning Eesti Tervishoiutöötajate Ametiühingute Liidu vahelised lepitusläbirääkimised tervishoiutöötajate alampalgaleppe sõlmimise küsimuses.

Kokkusaamise käigus ei keskendutud vaid alampalgaleppe küsimustele- vaid arutati tervishoiuprobleeme laiemalt. Arvestades osapoolte väljapakutud alampalga numbreid ei võimalda need täna rahuldavat kokkulepet sõlmida.

Riiklik lepitaja tegi ettepaneku tööandjate ning töövõtjate vahel sõlmida vähemalt 2-aastane alampalgaleping. Esialgse lepingu projekti esitab Eesti Haiglate liit 5-ks jaanuariks- peale mida konsulteerib riiklik lepitaja valitsuse esindajatega võimaliku kolmepoolse alampalga kokkuleppe sõlmimise küsimustes ning selleks täiendavate vahendite leidmiseks.

Järgmine lepitusläbirääkimine tervishoiutöötajate alampalgaleppe küsimustes toimub 11. jaanuar kell 10.00 Sotsiaalministeeriumi ruumis number 520.

<br /><br /> Riikliku lepitaja kantselei

Lisainfo telefonidel:<br /> 6269 960- 5156665

Merle Aro-Raal<br /><a href="mailto:merle.aro@riikliklepitaja.ee">merle.aro@riikliklepitaja.ee</a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.