Piritale otsitakse perearsti

16. jaanuar 2008

<br /> Tallinna Sotsiaal-ja Tervishoiuamet kuulutab välja avaliku konkursi Pirita linnaosas olemasolevale nimistule perearsti leidmiseks.

Konkurss viiakse läbi vastavalt Tervishoiuteenuste korraldamise seadusele ja sotsiaalministri avaliku konkursi korrale perearsti nimistu moodustamise õiguse andmiseks.

Konkursil osalemiseks tuleb esitada avaldus vastavalt Tervishoiuteenuste korraldamise seaduse §34 toodud nõuetele- avaldusele lisada elulookirjeldus.

Avalduse esitamise viimane tähtaeg on 15. veebruar 2008 aadressil Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet- Narva mnt 11D- 10151 Tallinn.

Tallinnas on registreeritud 256 perearsti- kelle nimistus on keskmiselt 2000 patsienti.

Linn on toetanud perearstide tegevust omapoolse toetusega- mille maksimumsuurus on 28 000 krooni- toetuse on saanud enamik perearstidest- kes on vastanud nõutavatele kriteeriumidele.

Tänavu on linnaeelarvest eraldatud perearstide toetuseks 6-5 miljonit krooni.

 

Raepress<br /><a href="mailto:Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee</span></a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

SA IDA-VIRU KESKHAIGLA otsib kolme juhatuse liiget

Ida-Viru Keskhaigla

15. august 2018

LOOTE ULTRAHELISKRIINING OÜ otsib MEDITSIINIÕDE

Loote Ultraheliskriining OÜ

31. juuli 2018

Meditsiini­uudised

12. juuni 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

mai 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

juuni 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.