Moldova tervishoiudelegatsioon külastab Tallinna Lastehaiglat

23. jaanuar 2008

<br /> Abilinnapea Merike Martinson tutvustab täna Moldova Tervishoiuministeeriumi delegatsioonile Tallinna Lastehaiglat ja sealset lasteteenistuse reformi.

"Oleme omal ajal saanud kogemusi Euroopa kolleegidelt- nüüd on saabunud see aeg- kus saame neid omakorda jagada endistele nõukogude liiduvabariikidele-" ütles Martinson. "Lastehaigla kaasajastamine lõppes aastal 2005 ja haigla võib eeskujuks olla Moldova planeeritava haiglareformi läbiviimisel."

Moldova Tervishoiuministeeriumi delegatsioon eesotsas aseministriga külastab ka Sotsiaalministeeriumi ning tutvub Tallinna Regionaalhaigla ja Eesti Haigekassaga.

Eesti haiglareformi kogemusi kavatsetakse eeskujuks võtta Moldova Vabariigis planeeritavas haiglareformis- milleks riik on Maailmapangast laenu võtnud.

 

Raepress<br /><a href="mailto:Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee</span></a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA otsib JÄRELRAVI KLIINIKU JUHATAJAT

Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

10. detsember 2018

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA otsib DIAGNOSTIKAKLIINIKU JUHATAJAT

Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

03. detsember 2018

Meditsiini­uudised

20. november 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

oktoober 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.