Moldova tervishoiudelegatsioon külastab Tallinna Lastehaiglat

23. jaanuar 2008

<br /> Abilinnapea Merike Martinson tutvustab täna Moldova Tervishoiuministeeriumi delegatsioonile Tallinna Lastehaiglat ja sealset lasteteenistuse reformi.

"Oleme omal ajal saanud kogemusi Euroopa kolleegidelt- nüüd on saabunud see aeg- kus saame neid omakorda jagada endistele nõukogude liiduvabariikidele-" ütles Martinson. "Lastehaigla kaasajastamine lõppes aastal 2005 ja haigla võib eeskujuks olla Moldova planeeritava haiglareformi läbiviimisel."

Moldova Tervishoiuministeeriumi delegatsioon eesotsas aseministriga külastab ka Sotsiaalministeeriumi ning tutvub Tallinna Regionaalhaigla ja Eesti Haigekassaga.

Eesti haiglareformi kogemusi kavatsetakse eeskujuks võtta Moldova Vabariigis planeeritavas haiglareformis- milleks riik on Maailmapangast laenu võtnud.

 

Raepress<br /><a href="mailto:Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee</span></a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

LOOTE ULTRAHELISKRIINING OÜ otsib MEDITSIINIÕDE

Loote Ultraheliskriining OÜ

31. juuli 2018

SA IDA-VIRU KESKHAIGLA otsib kolme juhatuse liiget

Ida-Viru Keskhaigla

15. august 2018

Meditsiini­uudised

12. juuni 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

mai 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

juuni 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.