Tööinspektsiooni ümberkorraldused

30. jaanuar 2008

<br /> KUTSE PRESSIKONVERENTSILE

Olete reedel- 1. veebruaril kell 11.00 oodatud pressikonverentsile- kus tutvustame tööinspektsiooni ümberkorraldusi.

<span style="font-style: normal">Alates veebruarist alustavad tegevust tööinspektsiooni neli regionaalset inspektsiooni- senise 14 maakondliku asemel.</span> Keskused hakkavad olema Tallinnas (Põhja inspektsioon)- Tartus ( Lõuna inspektsioon)- Jõhvis (Ida inspektsioon) ja Pärnus (Lääne inspektsioon).

Ümberkorraldustest räägivad lähemalt sotsiaalministeeriumi tööala asekantsler Janno Järve- Tööinspektsiooni peadirektor Katrin Kaarma ja ja peadirektori asetäitja Herko Sunts.

Muudatused tööinspektsioonis tagavad selle- et järelevalve on igas piirkonnas ühtlane ning ettevõtteid koheldakse samadel alustel.

Pressikonverents toimub sotsiaalministeeriumi pressiruumis (Gonsiori 29- ruum 125).

Lisainfo: Tõnu Vare- 6269 403- 50 79 207

 

Eli Lilles<br /> Pressiesindaja<br /> +372 62 69 321<br /> +372 56 988 110<br /><a href="mailto:Eli.Lilles@sm.ee"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">Eli.Lilles@sm.ee</span></a><br /><a href="http://www.sm.ee/"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">www.sm.ee</span></a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.