Haiglad kavandavad ühiseid tugiteenuseid

31. jaanuar 2008

<br /> Abilinnapea Merike Martinson kutsus kokku Tallinna haiglate juhid- arutamaks haiglate arengukavade vastavusse viimist linna tervishoiu arengukavaga ja haiglate ühiste tugiteenuste loomist.

Ühise nõupidamise eesmärgiks oli planeerida haiglate arengukavade ühtlustamist Tallinna tervishoiu arengukavaga aastani 2015- mis novembrikuus Tallinna Linnavolikogus kinnitati.

"Haiglate tegevus peab olema Sotsiaal- ja Tervishoiuameti poolt paremini koordineeritud-" ütles Martinson. "Kavas on jätkata kolme Tallinna haigla nõukogu ühiseid nõupidamisi ja kaasa haarata ka riiklik Põhja-Tallinna Regionaalhaigla- et saada vastastikku ülevaadet kavandatavatest investeeringutest- hoonete renoveerimisest ja uute teenuste juurutamisest."

Lääne-Tallinna Keskhaigla- Ida-Tallinna Keskhaigla ja Tallinna Lastehaigla kavandavad tugiteenuste järk-järgulist ühitamist- sh toitlustamine- pesupesemine ja jäätmekäitlus- mis võimaldab paremini koordineerida erinevaid teenuseid ja hoida kokku majanduskulusid.

 

Raepress<br /><a href="mailto:Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee</span></a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.