Narva joogivesi ei vasta jätkuvalt nõuetele

Tervisekaitseinspektsioon

01.02.2008

<br /> Tervisekaitseinspektsioon ei väljastanud AS-ile Narva Vesi joogivee müümisluba- kuna Narva Vesi on Tervisekaitseinspektsiooni ettekirjutuse täitnud vaid osaliselt.

Mullu 30. oktoobril tehtud ettekirjutuste kohaselt pidi AS Narva Vesi viima selle aasta 1. jaanuariks joogivee vastavusse kvaliteedinõuetega- varustama koolieelsed lasteasutused- koolid- hoolekandeasutused ja haiglad kvaliteetse joogiveega ning teavitama tarbijaid- et Narva linna veevõrku suunatav vesi ei vasta nõuetele.

Osaliselt on veefirma ettekirjutuse ka täitnud ehk tagatud on laste-- hoolekandeasutuste ja haiglate varustamine ohutu joogiveega ja ka tarbijaid teavitatud- kuid joogivee kvaliteet ei vasta jätkuvalt nõuetele. “Vesi sisaldab tervisele ohtlikke keemilisi ühendeid- mistõttu Tervisekaitseinspektsioon ei saa AS-ile Narva Vesi väljastada kvaliteedinõuetele mittevastava- kuid tervisele ohutu joogivee müümisluba-” ütles Tervisekaitseinspektsiooni (TKI) peadirektor Tiiu Aro.<br /><br />

<a href="http://www.tervisekaitse.ee/?module=news amp;id=72"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">Loe lisaks</span></a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.