Sotsiaalministeeriumi vastus Arstide Liidu avaldusele

02.02.2008

<br /><strong>Vastuseks Arstide Liidu avaldusele</strong>

Sotsiaalministeeriumi saadetud töölepinguseaduse eelnõus on välja pakutud üldised põhimõtted. Kuni 4. veebruarini on kõikidel osapooltel võimalus esitada oma ettepanekuid ja avaldada oma arvamust. Konkreetseid ettepanekuid ootame ka Arstide Liidult.

30. jaanuaril toimus Sotsiaalministeeriumis kohtumine ametiühingute ja tööandjate esindajatega- kus lepiti kokku- et järgmisena kohtuvad sotsiaalpartnerid 13.-14. veebruaril ning arutavad kõikide osapoolte ettepanekuid.

Kuni 4. veebruarini saab ettepanekuid esitada ka portaalis <a target="_blank" href="http://www.osale.ee/"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">http://www.osale.ee/</span></a>

 

Jana Zdanovitš<br /> Meedianõunik<br /> Avalike suhete osakond<br /> GSM 505 7135<br /><a href="mailto:jana.zdanovits@hotmail.com"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">jana.zdanovits@hotmail.com</span></a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

LOOTE ULTRAHELISKRIINING OÜ otsib MEDITSIINIÕDE

Loote Ultraheliskriining OÜ

31. juuli 2018

SA IDA-VIRU KESKHAIGLA otsib kolme juhatuse liiget

Ida-Viru Keskhaigla

15. august 2018

Meditsiini­uudised

12. juuni 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

mai 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

juuni 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.