Sotsiaalministeeriumi vastus Arstide Liidu avaldusele

02.02.2008

<br /><strong>Vastuseks Arstide Liidu avaldusele</strong>

Sotsiaalministeeriumi saadetud töölepinguseaduse eelnõus on välja pakutud üldised põhimõtted. Kuni 4. veebruarini on kõikidel osapooltel võimalus esitada oma ettepanekuid ja avaldada oma arvamust. Konkreetseid ettepanekuid ootame ka Arstide Liidult.

30. jaanuaril toimus Sotsiaalministeeriumis kohtumine ametiühingute ja tööandjate esindajatega- kus lepiti kokku- et järgmisena kohtuvad sotsiaalpartnerid 13.-14. veebruaril ning arutavad kõikide osapoolte ettepanekuid.

Kuni 4. veebruarini saab ettepanekuid esitada ka portaalis <a target="_blank" href="http://www.osale.ee/"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">http://www.osale.ee/</span></a>

 

Jana Zdanovitš<br /> Meedianõunik<br /> Avalike suhete osakond<br /> GSM 505 7135<br /><a href="mailto:jana.zdanovits@hotmail.com"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">jana.zdanovits@hotmail.com</span></a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA otsib DIAGNOSTIKAKLIINIKU JUHATAJAT

Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

03. detsember 2018

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA otsib JÄRELRAVI KLIINIKU JUHATAJAT

Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

10. detsember 2018

Meditsiini­uudised

6. november 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

oktoober 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.