Jõgeva haigla täienes intensiivravipalati võrra

Alates esmaspäevast on SA Jõgeva
haigla esimesed patsiendid uues intensiivravipalatis, mille ehitamiseks kulus
pool miljonit krooni, kirjutas Kalev.ee.

SA Jõgeva Haigla juhataja Peep Põdder märkis, et kirurgiaosakonna operatsioonibloki juures asuvas intensiisvravi palatis on neli kohta esimese astme intensiivraviks ja kaks kohta pärast operatsiooni narkoosist ärkavatele patsientidele.

"Ostsime intensiivravipalatisse neli uut jälgimismonitori maksumusega 160 000 krooni, samuti neli uut funktsionaalset voodit, mis võimaldavad panna haige peaaegu istuvasse asendisse. Palatis on ka korralikud varjuta valgustatud pinnad, kus on võimalik ette valmistada protseduure," rääkis haigla juht.

Jõgeva haiglat on toetanud ka ümberkaudsed kohalikud omavalitsused. Jõgeva abilinnapea Aare Olgo märkis, et linna huvi on see, et kaaslinlased saaksid oma tervist taastada ja tugevdada ka kodupiirkonnas võimalikult heades tingimustes. Nii on Jõgeva linn alates 2006. aastast haiglat toetanud 300 000 krooniga. Selle raha eest on muretsetud autoklaav ja gastroskoop.

Tänavu eraldas Jõgeva vald haiglale 50 000 krooni, mille eest osteti ehhokardiograafia tuppa patsientidele uuringute tegemiseks liikuv ja liigutatav laud.

Lisa kommentaar

  • Ketlin Beljaev

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA otsib DIAGNOSTIKAKLIINIKU JUHATAJAT

Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

03. detsember 2018

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA otsib JÄRELRAVI KLIINIKU JUHATAJAT

Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

10. detsember 2018

Meditsiini­uudised

6. november 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

oktoober 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.