Põhja-Eesti Regionaalhaigla juhatuse liige Heiki Rits kutsuti tagasi

Põhja-Eesti Regionaalhaigla nõukogu muutis
17. juuni koosolekul haigla juhatuse töökorraldust ja koosseisu.

Töökorralduse korrastamisega jaotatakse haldusvaldkonna funktsioonid teistele juhatuse liikmetele, kes hakkavad vastutama teeninduse ja turunduse eest, teatas Regionaalhaigla. Juhatusest kutsuti tagasi haldusvaldkonda kureeriv juhatuse liige Heiki Rits ja juhatuse liikmeks määrati Meelis Roosimägi, kes hakkab juhtima turundusvaldkonda.

Nõukogu otsustas, et haigla igapäevaste haldusküsimustega tegelemiseks ei pea olema eraldi juhatuse liiget. Sellest lähtuvalt tegi juhatuse esimees Tõnis Allik nõukogule ettepaneku kutsuda Heiki Rits juhatuse liikme ametikohalt ennetähtaegselt tagasi.

Juhatuse liikmete vastutusvaldkonnad jagunevad edaspidi järgmiselt: üldadministreerimist kureerib juhatuse esimees Tõnis Allik, ravitööd Andres Ellamaa (alates septembrist Sergei Nazarenko), personalivaldkonda Sven Kruup, teenindusvaldkonna eest hakkab vastutama Eve Karmo ning turundusvaldkonna eest uus juhatuse liige Meelis Roosimägi. Juhatuse liikmete täpsed vastutusvaldkonnad koos kureeritavate struktuuriüksustega määrab juhatuse esimees.

Lisa kommentaar

  • Triinu Laan

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA otsib DIAGNOSTIKAKLIINIKU JUHATAJAT

Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

03. detsember 2018

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA otsib JÄRELRAVI KLIINIKU JUHATAJAT

Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

10. detsember 2018

Meditsiini­uudised

20. november 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

oktoober 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.