WHO peadirektor lubas Ansipit kontrollima tulla

Tallinnas WHO ministrite konverentsil esinenud peadirektor Margaret Chan lubas Eestisse tagasi tulla, et vaadata, kas peaminister võtab tema soovitused arvesse.

Neljapäeval Maailma Tervishoiuorganisatsiooni (WHO) ministrite konverentsil esinenud peaminister Andrus Ansip väitis, et 69 protsenti Eesti elanikest on arstiabiga rahul.

Peaministrile järgnevas sõnavõtus õnnitles WHO peadirektor Chan Anspit, kuna nii palju rahulolevaid patsiente näeb väga vähestes riikides.

Samas pani Chan peaminister Ansipile südamele, et ainult temal on võim veenda kõiki ministreid – kuidas teha otsuseid, mis tegelikkuses inimeste tervisele positiivset mõju avaldavad.

Näiteks kroonilisi haiguseid põhjustavad mitmed tegurid ja terviseminister üksi ei saa siin midagi ära teha, olulised on ka keskkonna-, transpordi- ja teiste ministrite panused.

Chan lubas, et tuleb Eestisse kindlasti tagasi ning vaatab üle, kas peaminister on tema soovitusi arvesse võtnud ja kas Eesti inimestel läheb endiselt hästi.

Lisa kommentaar

  • Triinu Laan

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

15. jaanuar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

november 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

november 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.