Perearstide konverents toimub septembris

Perearstide sügiskonverents toimub 26.-27.
septembril Tartus Dorpati keskuses. Sellel aastal on teemaks "Perearstisüsteem
täna ja kümne aasta pärast".

Konverentsil on kaks esinejat välismaalt - Brian Fisher Suurbritanniast räägib patsiendikesksest infolahendusest, patsiendi osalusest ja vastutusest. Belgia perearstide esindaja räägib perearstide rollist ja võimalustest Belgia perearstisüsteemi näitel, kirjutas med24.

Heidi-Ingrid Maaroos räägib oma ettekandes Eesti peremeditsiini tulevikuperspektiividest esmatasandi arengukava kontekstis. Eesti Perearstide Seltsi juhatuse esimees Madis Tiik räägib Seltsi rollist Eesti tervishoius. Ruth Kalda tutvustab tulemustasu süsteemi, Anneli Rätsep vastvalminud 2.tüübi diabeedi ravijuhist, Eret Jaanson tutvustab perearstide koolitusportaali Svoog, Kristi Parts ja Anneli Kalle räägivad ettevõtlusest perearstipraksisest ja Eero Merilind infrastruktuurist, Olev Pikk kõneleb asendusarstidega seonduvast ning Riina Lääne koostööst omavalitsustes.

Konverentsi käigus toimub ka Eesti Perearstide Seltsi üldkogu, kus esitatakse uued kandidaadid seltsi juhatusse ja valitakse uus juhatus.


Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

LOOTE ULTRAHELISKRIINING OÜ otsib MEDITSIINIÕDE

Loote Ultraheliskriining OÜ

31. juuli 2018

SA IDA-VIRU KESKHAIGLA otsib kolme juhatuse liiget

Ida-Viru Keskhaigla

15. august 2018

Meditsiini­uudised

12. juuni 2018

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

mai 2018

Laadi PDF

Tervise­uudised

juuni 2018

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.